Yazılım Için 2.Monitör Önerisi

gnsyrk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
arkadaşlar Merhaba,

Macbook air için ikinci monitör bakıyorum. Göz yormayacak ve laptopın çözünürlüğü ile uyumlu bir monitör arıyorum. Anlayan arkadaşlar maksimum 5500tl gibi bi rakam verebilirim. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,114
arkadaşlar Merhaba,

Macbook air için ikinci monitör bakıyorum. Göz yormayacak ve laptopın çözünürlüğü ile uyumlu bir monitör arıyorum. Anlayan arkadaşlar maksimum 5500tl gibi bi rakam verebilirim. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.
ips pivot bir monitör işini çözer gibi @Lory

fat88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
arkadaşlar Merhaba,

Benq monitörlerde metin okuma modu vardı. Onlara bakabilirsiniz.

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Bu monitör tam size göre bende aldım bir yazılımcı olarak. Dikey özelliği var renk kalitesi de çok iyi

aerowing

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Kendi tecrübelerimden yazılım için 21:9 bir monitor daha iyi diyebilirim

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Göz yormasın diyorsan yüksek hz li ideal gecikme süresine sahip bir şey yeterli olur sana. Aoc 24g2spu, msi g244f veya 27 inç istiyorsan bunu öneririm.

KS

gnsyrk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750

arkadaşlar bunlar hakkında yorumunuz nedir?
İlki güzel bir model. İkincisine pek bulaşmanı önermem. Düşük hz istemiyorsa viewsonic, daha ucuz isteniyorsa Samsung tercih edilebilir. Sondaki monitör de ergonomi bakımından daha iyidir.

KS

gnsyrk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İlki güzel bir model. İkincisine pek bulaşmanı önermem. Düşük hz istemiyorsa viewsonic, daha ucuz isteniyorsa Samsung tercih edilebilir. Sondaki monitör de ergonomi bakımından daha iyidir.
hocam ilki pivot vs değil dimi, ayarlanabilir gibi de durmuyor ama emin olamadım. chatte önerilenler ve bu yazdıklarım arasında hangisini seçersiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri