Yardım Yazın Çalışılacak Yer

Loyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
14 yaşındayım yazın çalışacak yer arıyorum öneriniz var mı Not: Asgari ücret olursa daha iyi olur

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yaşı küçük olan birine asgari ücret vereceklerini sanmıyorum. Fırın market tarzı yerlerde çalışılabilir. Onun dışında ilginiz ve biraz bilginiz olan atıyorum bilgisayarcı gibi farklı yerlerde de çalışabilirsiniz.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
14 yaşındayım yazın çalışacak yer arıyorum öneriniz var mı Not: Asgari ücret olursa daha iyi olur
kücük yasa sahip insanlara kimse asgari ücret vereceğini sanmam tabi isin ustasıysa o farklı, bilgisayar bilgisine sahip olup bilgisayarcıda calısabilirsiniz , fırın , market.... gibi yerlerde calısabilirsiniz ve calısırken 1 saatini instegram hesabı acıp onu gelistirebilirsiniz

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Yaşından dolayı asgari ücret vermezler lakin tanıdığın kafe, burgerci, v.s bu tür işlere yakın tanıdığın varsa deneyebilirsin en azından orta seviye bir gelir elde edersin. Onun dışında hocalarımın dediği gibi pc falan işlerinden anlıyorsan girebilirsin. Yapacağın seçenekler sınırlı oluyorsa en son seçenek olarak sanayi düşün yaşından dolayı ezmeye kalkacaklar büyük ihtimalle, tabii karakter meselesi bunlar biraz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Yaşından dolayı kesinlikle asgari ücret vermezler ben bir tatlicida garson olarak calisiyordum gunlugu 200tl sizde boyle bir is bulabilirsiniz not:(gereksiz zor ama onun yerine bilgisayarciya falanda bakabilirsin)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri