Yeni alınan hazır sistem

serdartann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar,

itopya'dan yeni bir hazır sistem siparişi verdim. Sistem elime ulaştığında benim yapmam gereken bir ayar var mı? (ram mhz ayarı vb.) ve windows'u kurulu mu geliyor yoksa kendim ya da bir bilgisayarcıya windows attırmam mı gerekli?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhaba arkadaşlar,

itopya'dan yeni bir hazır sistem siparişi verdim. Sistem elime ulaştığında benim yapmam gereken bir ayar var mı? (ram mhz ayarı vb.) ve windows'u kurulu mu geliyor yoksa kendim ya da bir bilgisayarcıya windows attırmam mı gerekli?
Windows'u genelde deneme sürümü gönderiyorlar.
Birde Driver güncellemeniz gerekebilir bazen eski sürüm kuruyorlar.
Ram Mhz'ini kendileri ayarlıyor diyebiliyorum eğer ayarlamadıysa kolay zaten sizde ayarlarsınız.

KS

serdartann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Windows'u genelde deneme sürümü gönderiyorlar.
Birde Driver güncellemeniz gerekebilir bazen eski sürüm kuruyorlar.
Ram Mhz'ini kendileri ayarlıyor diyebiliyorum eğer ayarlamadıysa kolay zaten sizde ayarlarsınız.
Deneme sürümü tam ne oluyor bu konuya tam hakim değilim yardımcı olabilir misiniz? deneme sürümünü normal sürüme geçirebilir miyim yoksa nasıl bir yol izleyeceğim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Deneme sürümü tam ne oluyor bu konuya tam hakim değilim yardımcı olabilir misiniz? deneme sürümünü normal sürüme geçirebilir miyim yoksa nasıl bir yol izleyeceğim
Deneme sürümünde 50 ₺ lisans alıp normal sürüme geçebilirsiniz.
Deneme sürümünde windows rengi gibi şeyleri değiştiremiyorsunuz sadece.

Addoganli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Merhaba arkadaşlar,

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
basit bi kaç cmd koduyla windowsu kandıradabilirsiniz ben öyle yaptım lisanslı gözüküyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri