Yeni alınan sistemde Windows update sonrası BİOS a girdi kendiliğinden

sipahi58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam arkadaşlar. Yeni sistem aldım. Eve geldi Windows güncellemelerini alıyordum. Güncellemeleri yüklemek için bilgisayarı kapat geri aç dedim. Sonra kendiliğinden BIOS a girerek birşeyler yükledi. Ekran resminde belli oldugu gibi birşeyler yükledi. Daha önce hiç böyle birşey basıma gelmedi. Bu nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
Anakart : ASUS EX-B660M-V5

Ekli dosyalar

• 20220908_034938.jpg
    20220908_034938.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 18

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Selam arkadaşlar. Yeni sistem aldım. Eve geldi Windows güncellemelerini alıyordum. Güncellemeleri yüklemek için bilgisayarı kapat geri aç dedim. Sonra kendiliğinden BIOS a girerek birşeyler yükledi. Ekran resminde belli oldugu gibi birşeyler yükledi. Daha önce hiç böyle birşey basıma gelmedi. Bu nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
Bios Güncelliyor

bbglgamer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
bıos güncelleme yapıyor endişe edecek bir durum yok.YEni bıosların güncellemesi bu şekilde oluyor ve herhangi bir sıkıntıda yedekli olduğundan bir sıkıntı olmuyor .

KS

sipahi58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Anladım arkadaşlar teşekkür ederim herkese.

ASTR0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sorun yok sadece bios güncelleniyor yeni bioslarda eskilere göre sakın kapatmayın diye bi uyarı vermiyor diye hatırlıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri