Yardım Yeni Bilgisayar Aldım Fakat Internet Berbat.

sanctus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bugün yeni bilgisayar aldım ve monitörüm daha gelmediği için televizyona bağladım. Ethernet kablosunu taktım ve bilgisayar yeni olduğu için test programları yüklemek istedim, ancak internet aşırı kötüydü 20mblık uygulamayı bile indiremedim. Aynı ethernet kablosu farklı cihazlarda gayet düzgün çalışıyordu. Bunun neden olduğunu bilen, yardımcı olabilecek birileri var mı?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
239
Önce anakartın resmi sitesine gidip, Lan (ethernet) driver larını güncellemediyseniz güncelleyin.

İnternette spped test siteleri var orada bir hız testine bakın bakalım, Şöyle böyle bir fikir verir.

İndirmeleri tarayıcı üzerinden mi yapıyorsunuz? Yüksek hacimli farklı yerlerden herhangi bir dosya indirmedeki hıza bakın.

IDM indirme yöneticisi 30 günlük deneme sürümü, bununla denemediyseniz indirip kullanın bakalım ne gösterecek. Tarayıcı eklentisi vardır. Otomatik entegre eder.

KS

sanctus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önce anakartın resmi sitesine gidip, Lan (ethernet) driver larını güncellemediyseniz güncelleyin.

İnternette spped test siteleri var orada bir hız testine bakın bakalım, Şöyle böyle bir fikir verir.

İndirmeleri tarayıcı üzerinden mi yapıyorsunuz? Yüksek hacimli farklı yerlerden herhangi bir dosya indirmedeki hıza bakın.

IDM indirme yöneticisi 30 günlük deneme sürümü, bununla denemediyseniz indirip kullanın bakalım ne gösterecek. Tarayıcı eklentisi vardır. Otomatik entegre eder.

Hocam hiçbir şey yapamıyorum, youtube bile 2 dakikada açılıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri