Yeni Bilgisayarımda düşük fps alıyorum

Toygun Bırlık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var satın aldığım bilgisayar 2 gun önce elime ulstı test etmek için hemen gtav indirdim ultrada genelde 30-40 fps aldıgımı bazı yerlerde 50 bazı yerlerde ise 20 fps oluyor ama test videolarında videoyu ceken kişide fps 70-90 arası gidip geliyor anlayamadım bir türlü sorun nedir yardımcı olun lütfen 

sistem:
Windows 10 
Gtx 1060 6gb 
ryzen 5 1500x
8gb ram

1050 ti nin aldıgı performansı bile alamıyorum aynı şey Ark survival evolved içinde geçerli epic ayarlarda 1050 ti 30 fps alıyor bende 30fps alıyorum satın adlığım firmanın bir hilesimi yoksa kafam cok karısık birisi yardımcı olsun lütfen

KS

Toygun Bırlık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
sistemi sen mi kurdun yoksa onlar mı kurup gönderdi

onlar kurup gönderdi sadece ekran kartını ben taktım

cidden yardıma ihtiyacım var 80fps almak varken neden 50 fps oynuyorum yardım edin  o kadar para verdim ultrada +60 fps oynıycam diye

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Kabloları doğru yere taktigina emin misin ekran kartı yerine anakart tan görüntü alıyor olabilirsiniz

KS

Toygun Bırlık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1 tane slot var sanırım anakartım a320m-k ekran kartının sürücüsü yüklü 1 tanede kablo takmak için yer vardı ekran kartında onu takdım

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartını O.C mod da mı yoksa Silent mod da mı kullanıyorsun? Hangi marka model ekran kartına sahipsin? Birde oyunda ki çözünürlük ayarların nedir?

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bazen kurulan sistem, yazılım hataları ve çeşitli sebeplerden olabiliyor. Tavsiyem sistemin de SSD var ise ona Windows' u sıfırdan kur ama önce disk' i biçimlendir. Temiz kurulum yaptıktan sonra Bios, Driver, Parça yazılımlarını kendi sitelerinden güncel dosyalar ile tek tek kur. Ardından Sorun hala devam ediyorsa Parçaları Garantiye göndermeni tavsiye ederim.

-Parçaları 0 mı aldın?
-Kurulumu kim yaptı?
-Driver ve yazılımlar güncel mi?

Güç seçeneklerinden sistem tam performans modun da mı çalışıyor?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri