Yeni Bir Bilgisayar Aldım Yardıma Ihtiyacım Var

yasin41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

Yeni bir bilgisayar topladım ve bigisatarın toplatmasını o işlerden anlayan yakından tanıdığım birisine yaptırdım ve tüm donanımları kontrol etti ve hiçbir sıkıntı olmadığını da söyledi.

Bilgisayar da Windows güncellemelrini yaparken bazı güncellemeler %100 de kalıyor ve Valorant yüklüyorum daha yarıya bile gelmeden bilgisyaar kendi kendine donuyor Opera'dayken bile dondu hiçbir şey yapamıyorum açma tuşundan kapatıyorum mecburen Windows 10 Pro var crackli acaba o sıkıntı yapıyor olabilir mi ya da ne yapsam düzelir oyunu silip yüklemeyi denedim işe yaramadı.

Ekran kartı: MSI 4060 venüs.
İşlemci: Ryzen 5 5600.
RAM: Corsair 2x8 RS.
Anakart: MSI B550 Pro VDH Wi-Fi
PSU: Archon 850W.
SSD: Samsung 980 1TB.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,073
Yeni bir bilgisayar topladım ve bigisatarın toplatmasını o işlerden anlayan yakından tanıdığım birisine yaptırdım ve tüm donanımları kontrol etti ve hiçbir sıkıntı olmadığını da söyledi.
Bilgisayar da Windows güncellemelrini yaparken bazı güncellemeler %100 de kalıyor ve Valorant yüklüyorum daha yarıya bile gelmeden bilgisyaar kendi kendine donuyor Opera'dayken bile dondu hiçbir şey yapamıyorum açma tuşundan kapatıyorum mecburen Windows 10 Pro var crackli acaba o sıkıntı yapıyor olabilir mi ya da ne yapsam düzelir oyunu silip yüklemeyi denedim işe yaramadı
Ekran kartı: MSI 4060 venüs.
İşlemci: Ryzen 5 5600.
RAM: Corsair 2x8 RS.
Anakart: MSI B550 Pro VDH Wi-Fi
PSU: Archon 850W.
SSD: Samsung 980 1TB.
Temiz bir cracksiz ana sayfasından kurulum yap düzelir büyük ihtimale

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri