Yeni Dolandırıcılık Yöntemi ?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
WhatsApp Image 2023-03-21 at 11.02.01.jpeg

Hiç bir yere başvuru yapmadığım halde Bana ulaşın diyor. :D :D :D

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Dolandırıcılık yöntemi, depremi fırsat bilen karakter yoksunu olan bu insanların, depremzedelerin iş başvuruları nedeniyle tekrar patlak verdiği bir olay. İtibar etmeyin. Numarası yurtdışına bağlı bir numara denendi, test edildi. Zamanında mahkemelerde çalışan biri olarak tehdit etmeme rağmen umursamayıp beni engelledi :D

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Komik bir durum ya, bu devir de inan var mi.?
Var maalesef bana da ısrarla yok şurayı kazandınız burayı kazandınız diye mesaj geliyor, veya arama yapıyorlar ben de eğleniyorum adamlarla. Adres istiyorlar oturduğum yerdeki karakolun ismini veriyorum savcılıkta görüşürüz canım diyorum, herif saniyesinde kapatıyor. :LOL:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
ilgili linke tıkladım bir aydınlanma yaşadım sonra telefonum çaldı nasıl kibar konuşuyorlar anlatamam kart bilgilerim istendi bende kaydedecekler diye verdim baya ilgililerdi :D

umutyugruk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam bana da bir ara çok geliyordu ama şu an kesildi daha da gelmedi. Günde en az 5-10 sms alıyordum.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
bir yöntem daha vardı TÜRK TELEKOM iphone 14 Kazandınız almak icin bilgilerinizi girin

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
bir yöntem daha vardı TÜRK TELEKOM iphone 14 Kazandınız almak icin bilgilerinizi girin
Çok saygılı çok efendi insanlar kendileri, sadece birazcık dalga geçtiğimizde insanlık haliyle gergin bir şekilde küfür edebiliyorlar. akagsjdbs

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri