Yeni internet geçiyorum kablonetin bu paketi alinirmi? Kablonet iyimi?

Suspus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Linkteki paket 24mbps hersey dahil+kurulum ücretsiz şekilde 160tl ama ben hızı 35mbps şekilde alıp aylık 170tl oluyor binamda sadece kablonet altyapısı olduğu için kablonetten alicam 1 yıldır superbox sınırsız kullanıyorduk 260tl ye bugün tahhutu bitti çok pahalı olduğu için kablonete geçmeyi düşünüyoruz?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Fiyatı uygunmuş. Bazı kullanıcılar pingin biraz yüksek olduğunu belirtmiş ama normal olduğunu söyleyenlerde var. Başka eksi yan göremedim. Biz de eskiden kullanıyorduk ve bir sorunumuz olduğunu hatırlamıyorum.

KS

Suspus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Anladım hocam zaten başka seçeneğim olmadığı için buna mecburuz

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Birkaç kez araştırdım kaliteliydi. Önerilerimde Türknetin yanında Kablonette bulunuyordu.

Leuna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
3 senedir kablonet kullanıcısıyım. 100 mbps internet paketini kullanıyorum , ping sıkıntısı ya da hızda anormallik durumları yaşamadım hiç. Bende aynı şekilde binaya fiber altyapı döşedikleri için geçmiştim. Hiç bir sıkıntısı yok sadece paketlerinde upload düşük kalıyor ve eğer yüksek mbps düşünüyorsanız akşam 7-12 arası internet hızı 24 mbps'e düşüyor. Benim paketimde öyle en azından diğerlerini bilmiyorum.

Ek olarak geçmeyi düşünüyorsanız router öneririm. Sağladıkları modemlerin çekim gücü epey zayıf. Bu sorunu router kullanarak çözebildim ancak. Odamdayken sıkıntı yok ama yan odaya geçince bile 2 dişe kadar düşüyordu.

KS

Suspus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
3 senedir kablonet kullanıcısıyım. 100 mbps internet paketini kullanıyorum , ping sıkıntısı ya da hızda anormallik durumları yaşamadım hiç. Bende aynı şekilde binaya fiber altyapı döşedikleri için geçmiştim. Hiç bir sıkıntısı yok sadece paketlerinde upload düşük kalıyor ve eğer yüksek mbps düşünüyorsanız akşam 7-12 arası internet hızı 24 mbps'e düşüyor. Benim paketimde öyle en azından diğerlerini bilmiyorum.

Ek olarak geçmeyi düşünüyorsanız router öneririm. Sağladıkları modemlerin çekim gücü epey zayıf. Bu sorunu router kullanarak çözebildim ancak. Odamdayken sıkıntı yok ama yan odaya geçince bile 2 dişe kadar düşüyordu.
Ben 35mbps sınırsız paketini almayı düşünüyorum Bi kaç güne başvuru yapicam 35mbps sinirsizda 7-12 düşüşü yok sadece akıllı sinirsizlarda var 35mbps sinirsızla 100mbps akılı sinirsiz aynı fiyat ben saat 16:30 da eve gelidigim için 100mbps sadece hafta sonları kullanabilirim zaten bizim altyapı vdsl olduğu için 35mbps daha iyi olur diye düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri