Yeni Kasa Önerisi

archmagetalaftia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Kasamı değiştirmeyi planlıyorum, iç parçaları değil ama , kısaca boş kasa almayı planlıyorum , öyle aşırı ışıklı , şekilli bir kasa olmasa da olur , en fazla 400 500 TL civarı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam daha geçen hafta aşağıda bıraktığım ürünü 550 liraya anlaştım (dolap güvenli ödeme adı altında kargoyla 80 lira ilave bindirdi). Gayet de memnunum kendi kontrolcüsü var anakarttan bağımsız işliyor, Mesh ARGB zorlarsanız o fiyata bulunabilir. 2.el biraz sabır işi letgo sahibinden vs marka model belirleyerek ilerleyin ama tavsiyem biraz fazla verip dolabı aracı yapın nolur nolmaz. Sahibinden param güvende 10 desiyi geçtiği için kasada kullanılmıyor bilginiz olsun.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
merhabalar, kasamı değiştirmeyi planlıyorum, iç parçaları değil ama , kısaca boş kasa almayı planlıyorum , öyle aşırı ışıklı , şekilli bir kasa olmasa da olur , en fazla 400 500 tl civarı tavsiyelerinizi bekliyorum.
Rgbde gözünüz yoksa bu kasayı da tercih edebilirsiniz. Sharkoon zaten bilindik bir marka. Sistem bileşenlerinizi bilmiyorum ama eski kasanızdan aktarma yaparak fan sayısını arttırabilirsiniz.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
O fiyata 2. El denk getirebilirsiniz sari siteye bakmayi ihmal etmeyin. Airhawk duo, dark guardian pro vb. Mesh kasalar düşüyor o fiyatlara.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri