Yeni Kulaklık Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Selamlar şuan kullandığım kulaklığımı mikrofon ve kablo sorunundan dolayı değiştirmek istiyorum.
Şuan kullandığım ürün bu
Bu ürün yerine Gamepower Magnus V2 almak istiyorum. Sizce çok fark olur mu ? Özellikle rahatlık konusunda

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sizdeki ürün Gamepower Magnus V2 ürününden kat ve kat daha iyi bir ürün. Eğer kaliteli mikrofon ve iyi bir ses deneyimi istiyorsanız James Donkey 008 - 399,00 TL bu ürünü öneririm. Fark yaşamak için böyle bu tarz kalitede bir ürün almanız gerek.

Eğer alternatif biraz daha ucuz bir ürün isterseniz GamePower Mei - 245,00 TL bu ürünü alabilirsiniz.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yaklaşık 100 tl birikimim var. Mikrofon çok önemli değil ses ve rahatlık konusunda tatmin etsin yeter. Belki bütçeyi biraz daha zorlayabilirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Gamepower Magnus V2 alabilirsiniz ama dediğim gibi sizin şuan kullandığınız ASUS CERBERUS kulaklıktan çok çok alt sınıf bir ürün. James Donkey 710 yada 711 alabilirsiniz az daha çıkarsanız. 169 TL olması gerek incehesapta.com adresinde.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Peki hocam son olarak gamepower medusa ve mei modelini ayrı ayrı açıklar mısınız rahatlik ve oyunlarda ses deneyimi olarak. Suanki kulakligima denkmiler ? Sürücü boyutu önemli mi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Mei ürünü James Donkey 712 , Gamepower Warlord ayarında ama Medusa ürünü o kadar iyi değil bu bahettiğim ürünlerden çok daha eski bir ürün. Ben olsam Mei alırdım gayet iyi bir mikrofon ve ses kalitesi olduğu herkes tarafından söyleniyor ve incelemelerde bu yönde. Fazla para vermeden alınabilecek en iyi ürünler arasında.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Repost diyebilirim :) .  Birkaç ürün araştırdım aralarından Sharkoon B1 en hoşuma gideni diyebilirim ancak rakipleri 50mm sürücü kullanırken sharkoon 40 mm kullanıyor. Düşünceleriniz neler ? Özellikle incelemelerden dolayı Taner hocamında düşüncesini bekliyorum. Ürünlerin linkleri aşağıdadır. Plantronics rig 400 de güzel göründü ancak bütçemi biraz aşıyor illa al kesinlikle değer derseniz düşünebilirim. Gamepower Mei' de ise dip ses sorunu olduğu söyleniyor.

Sharkoon B1 Stereo
Plantronics Rig 400
Gamepower Mei
Corsair HS35
Gamepower Warlord
Gamepower Medusa

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bu ürünler arasında en başarılı ürün tartışmasız Sharkoon B1 ürünü ve ona en yakın 7.1 ürün Gamepower Mei ürünü yani alacaksanız ben olsam Sharkoon B1 alırdım. 40mm olduğuna bakmayın kulaklık dBi yani ses şiddeti ve temizliği açısından gayet iyi bir ürün bir eksi durum yok yani. Eğer ille de Taner Aydos 'un fikrini almak isterseniz Facebook sayfamızda post açıp etiketleyebilirsiniz ama dediğim gibi bu ürünler arasında bariz iyi olan ürün belli.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
BilgisayarcıGenç' Alıntı:
Repost diyebilirim :) .  Birkaç ürün araştırdım aralarından Sharkoon B1 en hoşuma gideni diyebilirim ancak rakipleri 50mm sürücü kullanırken sharkoon 40 mm kullanıyor. Düşünceleriniz neler ? Özellikle incelemelerden dolayı Taner hocamında düşüncesini bekliyorum. Ürünlerin linkleri aşağıdadır. Plantronics rig 400 de güzel göründü ancak bütçemi biraz aşıyor illa al kesinlikle değer derseniz düşünebilirim. Gamepower Mei' de ise dip ses sorunu olduğu söyleniyor.

Sharkoon B1 Stereo
Plantronics Rig 400
Gamepower Mei
Corsair HS35
Gamepower Warlord
Gamepower Medusa

O ürünler içerisindeki rig 400'ü önermem. Test etme imkanım olmuştu oldukça sıkıntılı bir ses performansı var....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri