Öneri Yeni Masaüstü Bilgisayar Almak Istiyorum Hazır Sistem Önerebilirmisiniz

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
Sıvı soğutma şartı yok düzgün hava soğutucu da işini görür

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
Örnek verebilirmisin dostum peki link falan varsa alabilirmiyim
Valla akakçeye bakayım dedim de 1k dan aşağı düzgün marka bir ürün yok 😅 alınabilecek en uygun hava soğutucu se214 xt daha uygun ve mantıklı öneri gelebilir belki hocam

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Örnek verebilirmisin dostum peki link falan varsa alabilirmiyim
Sistemi aldınız mı ? Sıvı soğutucu zorunlu da değil, hiç bir zaman mantığıda yok desek yeridir. Eğer sistemi almadıysanız monitör dahil bütçe nedir ?

KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistemi aldınız mı ? Sıvı soğutucu zorunlu da değil, hiç bir zaman mantığıda yok desek yeridir. Eğer sistemi almadıysanız monitör dahil bütçe nedir ?
Kanka almadım daha mouse hariç tüm ekipmanlar dahil 35 k bütçem var dostumm

Son düzenleme:

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Peki vatanda böyle bir hazır sistem nasıl olur ekleme olarak M2Ssd yi Crucial 1 TB yaptım 27.421 TL oldu ya parça parça toplayamayacağım için daha çok hazır sistem tercih etmek istiyorum o yüzden inatla hazır sistem soruyorum şimdiden kusuruma bakmayın
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-8g-oc-a620m-h-500gb-ssd-16gb-ram.html
uzun süre idare eder derseniz direk bunu yapıştırcam
Monitör olarakta şöyle bişey düşündüm bunun hakkındada fikir ve önerileriniz varsa seve seve dinlerim teşekkür ederim
Monitör için ne kadar bütceniz var acaba veya daha cok fps oyunları mı oynayacaksınız? Va panel oldugundan ghosting problemi olabilir de bu monitörde.

KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Monitör için ne kadar bütceniz var acaba veya daha cok fps oyunları mı oynayacaksınız? Va panel oldugundan ghosting problemi olabilir de bu monitörde.
Fortnite valorant hikaye oyunlarıda oynamayj düşünüyorum gta 5 vs de oynicam ya kasaya bağlı monitöre bütce ayırabilirim 35 k bütcem var bunun içinde kulaklık klavye dahil kulaklik klavyeye 3k ayırmak istiyorum kalanı monitör kasa

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Fortnite valorant hikaye oyunlarıda oynamayj düşünüyorum gta 5 vs de oynicam ya kasaya bağlı monitöre bütce ayırabilirim 35 k bütcem var bunun içinde kulaklık klavye dahil kulaklik klavyeye 3k ayırmak istiyorum kalanı monitör kasa
Sistem buna bakarız
Görseldeki gibi özelleştirmeyi unutmayın 27,084TL yapıyor. Monitör
Buna bakabiliriz. Taksit yapıcak mıydınız ? Ona göre farklı sitelerede bakabiliriz. Onun dışında yaklaşık 3k bütçe kalıyor onlada
Klavye ve kulaklık bunlar olur. Mouse almıyorsunuz sanırım doğru mu ?

Ekli dosyalar

• 1720608391467.png
    1720608391467.png
    66.7 KB · Görüntüleme: 6
KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistem buna bakarız
Görseldeki gibi özelleştirmeyi unutmayın 27,084TL yapıyor. Monitör
Buna bakabiliriz. Taksit yapıcak mıydınız ? Ona göre farklı sitelerede bakabiliriz. Onun dışında yaklaşık 3k bütçe kalıyor onlada
Klavye ve kulaklık bunlar olur. Mouse almıyorsunuz sanırım doğru mu ?
hocam evet kendi mousem var monitörü
https://www.itopya.com/aoc-27-c27g2...c-premium-fhd-va-curved-gaming-monitor_u10689
şöyle bişey yapsak ekipmanlardan kıssak nasıl olur çok hafif 36 ya doğru çıkabilirim çünkü

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
hocam evet kendi mousem var monitörü
https://www.itopya.com/aoc-27-c27g2...c-premium-fhd-va-curved-gaming-monitor_u10689
şöyle bişey yapsak ekipmanlardan kıssak nasıl olur çok hafif 36 ya doğru çıkabilirim çünkü
Monitör yüksek hz istiyorsan şunu alırsın
Anlamı var mı bence yok ama gene sen bilirsin.

KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Monitör yüksek hz istiyorsan şunu alırsın
Anlamı var mı bence yok ama gene sen bilirsin.
büyük ekran olsun istiyorum ondan dolayı hz i de yüksek olsun güzel olur yani

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri