Yeni̇ Si̇stem Hakkinda Soru

ahmetdeniz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
PC HOCASININ 05.05.2023 TARİHİNDE YANİ DÜN ÇIKARDIĞI PCHF7 13.999 TL DEĞERİNDE OLAN BİLGİSAYARI SATIN ALDIM VATAN BİLGİSAYAR SİTESİNDE SİPARİŞİM ONAY BEKLİYOR OLARAK GÖZÜKÜYOR ALABİLMİŞMİYİM YOKSA STOK BİTTİĞİ İÇİN BUG'A MI GİRMİŞ

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,186
PC HOCASININ 05.05.2023 TARİHİNDE YANİ DÜN ÇIKARDIĞI PCHF7 13.999 TL DEĞERİNDE OLAN BİLGİSAYARI SATIN ALDIM VATAN BİLGİSAYAR SİTESİNDE SİPARİŞİM ONAY BEKLİYOR OLARAK GÖZÜKÜYOR ALABİLMİŞMİYİM YOKSA STOK BİTTİĞİ İÇİN BUG'A MI GİRMİŞ
Galiba almışsınız hesabınızdan para gitti ise sorun yok

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,186
Taksit ile aldım mobil banka uygulamasını da biraz karıştırdım ama pek bi bilgim yok bulamadım
Bi diger arkadaşlar cevap versin bence almışsınız alamadıysanız üzülmeyin saat 9 da arayın yada vatana gidin ararsanız adresinizin üzerine alabiliyorsunuz

KS

ahmetdeniz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bi diger arkadaşlar cevap versin bence almışsınız alamadıysanız üzülmeyin saat 9 da arayın yada vatana gidin ararsanız adresinizin üzerine alabiliyorsunuz
peki internetten siparis vermeme rağmen gidip şubeden teslim alabiliyormuyum

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Aldınız hocam hayırlı olsun güle güle kullanın hafta içi onaylanır siparişiniz normal süreç.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri