Soru Yeni Sistem Dizmem Mantıklı Mı?

ogibogi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 3600
Ekran Kartı
Msi 1660Ti Armor OC
Merhaba dostlar. 4 senelik Msi 1660 Ti Armor OC 6GB Ryzen 5 3600'lü sistemim var. Diğer parça detaylarına girmeyeceğim bileşenleri az çok tahmin ediyorsunuzdur.
Ryzen 5 5600 4060 Ti'li sisteme geçiş yapmam ne kadar mantıklı?
Genelde mmorpg oyunları oynuyorum. büyük çaplı oyunları nadir oynadığım için bir sıkıntı yaşamadım ama bir yandan da sistemi yenilemek istiyorum. gereksiz masraf mı sizce bu düşüncem?

AAYBERKK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kullandığın sistem yaş itibari ile zaman geçtikçe eskiyor. Parçalar yıpranıyor. Teknolojik aletler eskidikçe daha fazla değer kaybına uğruyor. Özellikle sisteminde bulunan ürünler orta seviye. Bundan 3-4 yıl sonra mevcut sisteminizi satmaya kalksanız belki yüzüne bile bakmazlar veya çok komik rakamlar verirler. Dolayısı ile geçmek istediğiniz sistem güzel.

KS

ogibogi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kullandığın sistem yaş itibari ile zaman geçtikçe eskiyor. Parçalar yıpranıyor. Teknolojik aletler eskidikçe daha fazla değer kaybına uğruyor. Özellikle sisteminde bulunan ürünler orta seviye. Bundan 3-4 yıl sonra mevcut sisteminizi satmaya kalksanız belki yüzüne bile bakmazlar veya çok komik rakamlar verirler. Dolayısı ile geçmek istediğiniz sistem güzel.
27-30 bin aralığında önerebileceğiniz hazır sistem var mıdır? hdd dahil olacak şekilde. çok seçenek olduğu için siteler arasında aşırı kararsız kaldım

AAYBERKK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben sana 2 tane atıcam.
Birincisi 4060ti li olan 26bin tl.
İkincisi 4070 li olan 33bin tl

Taksitli alacaksanız Vatan Bilgisayar'ın sunmuş olduğu vade farkları ile diğer siteler arasında dağlar kadar fark var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri