Yeni Sistem Ne zaman?

toma.06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
merhaba, yeni sistem paylaşılacak mı? paylaşılırsa ne zaman paylaşılacak?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
Yeni sistemimiz gelecek Mayıs ayında. Biraz orta - üst segment hedefliyoruz bu sefer. Detayları parçalar netleşince yazacağım.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Yeni sistemimiz gelecek Mayıs ayında. Biraz orta - üst segment hedefliyoruz bu sefer. Detayları parçalar netleşince yazacağım.

Hocam yeni sistem nereyle olacak itopya, gaming gen, gamegaraj vs?

KS

toma.06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
teşekkür ederim abim, ellerine kollarına sağlık. 18 senelik bilgisayarsızlığımı bu ay içinde gideririm umarım.

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
@OceanLaB Taner hocam fiyat aralığı ne olur acaba ona göre kredi kartı limitini yükselteceğim cevap verirseniz çok memnun kalırım

Umut0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Youtubedaki ankette 4000-6000 arası fazlaliktaydı ama yakın zamanda giriş seviyesi sistem gelir mi ?

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Youtubedaki ankette 4000-6000 arası fazlaliktaydı ama yakın zamanda giriş seviyesi sistem gelir mi ?
Genellikle sırayla gidiyor çıkan sistemler. Şimdi ki gelecek sistem orta-üst segment ise sonra ki giriş seviyesi gelir muhtemelen. Okulların kapanışına özel birkaç tane sistem bekliyorum ben.

KS

toma.06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
hocam bu sisteme noldu? mayıs bitti ortada sistem yok.
cevaplarsanız çok sevinirim çünkü gerçekten sistem beklemekten sıkıldım. doğru düzgün sistem yok piyasada, güvenebildiğim bi sen varsın bi de abdullah.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
hissediyorum 6650xt gelecek...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri