Yeni sistemi alan vatan çalışanı varsa değerlendirebilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Yeni sistemi alabileniniz oldumu acaba ilk defa bir sistem almaya niyetlendim olana bak neyse vatan çalışanlarına iyi günlerde kullanması dileğiyle.

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Yeni sistemi alabileniniz oldumu acaba ilk defa bir sistem almaya niyetlendim olana bak neyse vatan çalışanlarına iyi günlerde kullanması dileğiyle.
Hocam 10 dk önce vatandaydim bu soruyu ben sordum siz alabiliyor musunuz diye yok dedi kampanyadan bizim haberimiz bile olmadı dedi

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46

Vatan çalışanı değilim.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ya boş konuları açmaya devam ediyorsunuz. Kimse artık umursamıyor kaç gün geçti hâlâ boş sallamaya devam. @Çağdaş Işık hocam konuyu kapatabilir misiniz benimle birlikte çoğunluk da bunu istiyordur.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar Merhaba olayı kendi bilgilerimle yani geçmişte yaşadığım bilgilerle tahmin yürütücem ve konuyu kapatıcağım.
1.Hiçbir mağazada çalışanlar ürün alamıyor yasak kendi kasalarından bile geçiremiyorlar.
2.Siteye anlık 3.500+ kişiden fazla kişi girdiği için şanslı kullanıcılar sepete atabildi benim yan komşuma aldırdım sistemi 20:05 geçemi ne sepete atabildik.
3.Olay bitti daha da uzatmaya gerek yok yeni sistemler elbette çıkacak onları beklemenizi rica ediyorum bu sistem SON değildi.

İYİ FORUMLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri