Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Okunur mu?

itzs8

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dostlar Merhabalar,

Beykent Üniversitesi Yeni Medya bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yatay geçiş yapmak istiyordum ama hangi bölümü istediğime dair bir fikrim yoktu. Bugün, Selman Bozkır adlı YouTube kanalında bu bölümle ilgili bir video gördüm ve istediğim bölümü kafamda netleştirdim.

Bu konuda bu videoyu izledikten sonra aydınlanma yaşadım. Kurum içi yatay geçişle Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne başvuracağım. Bilgisayar başında vakit geçirmeyi ve teknoloji ile ilgilenmeyi çok severim hatta 6 yıl önce içerik üretmeyi bıraktığım kanalıma tekrar içerik üretmeye başladım.

Fakat herhangi bir yazılım, kodlama bilgim ve tecrübem yok. 2.sınıftan başlayacağım bu biraz gözümü korkutuyor ama uygulamalı dersler zaten bu sene başlıyor sanırsam. Bilgisi olan var ise hangi programları öğrenmeye başlamalıyım? Hangi konular üzerinde kendimi geliştirmeliyim? Zaman ayırıp, fikir verirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Bunun için Can Değer'in üniversite tercih dönemi videosunu izleyebilirsiniz. Yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve yönetim bilişim sistemleriyle ilgili bilgi veriyor. İsterseniz linki de bırakabilirim.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Şuan AÖF 3. sınıf YBS öğrencisiyim. Ben 4 yıl olması adına bu bölümü tercih ettim. Mezun olduktan sonra imkan ve koşulları nedir çok araştırmadım. Eğer istersen ve bulabilirsem ders notlarını paylaşabilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri