Youtube video oynatma

Talha Bayram Tokoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. Youtube da izlemek istediğim videoların yarısında bu oluyor. Olay: Videoyu başlatıyorum, ekran yok siyah sayaç bi değişik ama ses var. Tüm videolarda böyle değil ama hangi video öyle olduysa o videoyu izleyemedim. Mesela a videosu böyle olduysa a videosunu pc kapatıp açsam da interneti resetlesem de açamadım. Video açıkken (bu sorunun olduğu bir video) ekran görüntüsü aldım. 
Resim: https://i.hizliresim.com/YgDJ7A.png
Lütfen yardımcı olun.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Öncelikle JAVA yazılımını yükleyin BU linkteki resimde kırmızı alandakileri indireceksiniz eğer 64 Bit sisteminiz var ise ikisinide indirin 32 Bit sisteme sahipseniz sadece düz olanı indirin 64 yazanı değil. Sonra FLASH PLAYER 'ı indireceksiniz linkte GOOGLE araması mevcut hangi tarayıcıdan girerseniz o tarayıcıya özel FLASH sayfası açılır bu yüzden en üstteki sayfadan kendiniz girmelisiniz indirip kurulumunuzu yapın sonrasında tarayıcıyı yeniden başlatın. Test edin eğer aynı ise tarayıcı ayarlarınızdan JAVA ve FLASH içeriğe izin ver demeniz gerekiyor bu sonraki iş önce dediklerimi yapın.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Öncelikle JAVA yazılımını yükleyin BU linkteki resimde kırmızı alandakileri indireceksiniz eğer 64 Bit sisteminiz var ise ikisinide indirin 32 Bit sisteme sahipseniz sadece düz olanı indirin 64 yazanı değil. Sonra FLASH PLAYER 'ı indireceksiniz linkte GOOGLE araması mevcut hangi tarayıcıdan girerseniz o tarayıcıya özel FLASH sayfası açılır bu yüzden en üstteki sayfadan kendiniz girmelisiniz indirip kurulumunuzu yapın sonrasında tarayıcıyı yeniden başlatın. Test edin eğer aynı ise tarayıcı ayarlarınızdan JAVA ve FLASH içeriğe izin ver demeniz gerekiyor bu sonraki iş önce dediklerimi yapın.

Aynen öyle Uğur'un dedikleri sorununu kesin çözecektir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri