Yüksek CPU Kullanımı

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Dünden beri CPU kullanımım çok yüksek fakat görev yöneticisi sabit olarak %77 olarak gösteriyor. Değerler artıp azalıyor ama sabit %77 bilgisayara yeniden başlattım ama hala sabit %77 gösteriyor. Bu birkaç hafta öncede olmuştu ondada gene sabit olarak %77 olarak gösteriyordu ama kapatıp açınca düzelmişti bu düzelmiyor. Norton 360 ile tam tarama yaptım bir şey çıkmadı. Endişelenmem gerek mi sizce ?
Ekran görüntüsü 2023-02-15 111141.png

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Dünden beri CPU kullanımım çok yüksek fakat görev yöneticisi sabit olarak %77 olarak gösteriyor. Değerler artıp azalıyor ama sabit %77 bilgisayara yeniden başlattım ama hala sabit %77 gösteriyor. Bu birkaç hafta öncede olmuştu ondada gene sabit olarak %77 olarak gösteriyordu ama kapatıp açınca düzelmişti bu düzelmiyor. Norton 360 ile tam tarama yaptım bir şey çıkmadı. Endişelenmem gerek mi sizce ?Ekli dosyayı görüntüle 15364
görev yönetici tam göstermi hocamın atıgı seye bakın ordan tam ögrenirsiniz

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Birde en son Asetto Corsa da mod yüklerken böyle olduğu için endişelendim biraz. Yeniden başlattım tekrardan ve %77 kullanım düzeldi. Genelde %2-%3 civarlarında ama ara sıra %70-%100 çıkıp hemen geri düşüyor. Normal mi öyle olması?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Birde en son Asetto Corsa da mod yüklerken böyle olduğu için endişelendim biraz. Yeniden başlattım tekrardan ve %77 kullanım düzeldi. Genelde %2-%3 civarlarında ama ara sıra %70-%100 çıkıp hemen geri düşüyor. Normal mi öyle olması?
Normal. Windows hizmeti sonuçta. Asetto için bende mod yükledim farklı farklı sitelerden ama hiç virüs bulaşmadı. Onla alakası yoktur.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Peki teşekkürler 2 nizede.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri