Yardım Yuksek Grafık Oyun Oynarken Ve Hıkayelı Oyun Oynarken Oyun Cokuyor

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar,

Bazı ekran kartını yıyen oyunlarda oyun cokuyor bence vram doldugu ıcın cokuyor hıc drop yemıyorum fps de dusmuyor ama oyun cokuyor neden kaynaklı sızce

ıslemcı : 5 5600
ekran kartı : rx 7600 8gb

Moderatörün son düzenlenenleri:

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selamlar,

Bazı ekran kartını yıyen oyunlarda oyun cokuyor bence vram doldugu ıcın cokuyor hıc drop yemıyorum fps de dusmuyor ama oyun cokuyor neden kaynaklı sızce

ıslemcı : 5 5600
ekran kartı : rx 7600 8gb
Hangi oyunlar mesela grafik ayarları nasıl, grafikler ultra ayarlarda ise yükseğe çekip dene çöküyor mu diye, oyun içi değerleri takip et anormallik var mı?

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hangi oyunlar mesela grafik ayarları nasıl, grafikler ultra ayarlarda ise yükseğe çekip dene çöküyor mu diye, oyun içi değerleri takip et anormallik var mı?
en cok coken oyun warzone du grafıklerı bı tık dusurdum sonra oyun ıcı v ram degerlerı 6 , 7 gb goruyodu sıcaklık degerlerı ortalama dı ama gıne coktu grafıklerı gıne dusurdum gıne hersey ortalama ama v ram fazlaydı gıne coktu ve en son sısteme gore grafık ayarlayı actım ama gıne coktu

sıcaklık degerlerı pek aklımda degıl ama max 82 derece cpu ve 78 derece gpu gormustur ama ben ortalama dıye hatırlıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri