Yurt Dışından Nasıl Para Alabilirim

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Merhaba Ben Oyun Içi Ürün Satarak Bi Miktar Dolar Biriktirdim Ve Bu Dolarlar Yabanacı Bi Arkadaşımın Paypalında Çok Samimi Değiliz Ama Güveniyorum Ve Çeviri Üzerinden Zarzor Konuşuyoruz Paypal Türkiyede Yasak Ben Bu Parayı Nasıl Aldırabilirim Veya Aliexprees Gibi Sitelerden Ürün Mü Aldırsam Nasıl aldırabilirim O Paypal İle Ödesin Ama Ürün Bana Gelsin Lütfen Yardim edin

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba Ben Oyun Içi Ürün Satarak Bi Miktar Dolar Biriktirdim Ve Bu Dolarlar Yabanacı Bi Arkadaşımın Paypalında Çok Samimi Değiliz Ama Güveniyorum Ve Çeviri Üzerinden Zarzor Konuşuyoruz Paypal Türkiyede Yasak Ben Bu Parayı Nasıl Aldırabilirim Veya Aliexprees Gibi Sitelerden Ürün Mü Aldırsam Nasıl aldırabilirim O Paypal İle Ödesin Ama Ürün Bana Gelsin Lütfen Yardim edin
Coin olarak size atsin direk nakit olarak cekersiniz

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Binance da hesap olusturacak. Paypaylda ne kadar size ait para varsa binance yatirip bi tane coin alacak. Gonderme masrafi dusuk olan coinlerden birini alir. Sonra sizin binance ağınıza gonderecek.

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Binance da hesap olusturacak. Paypaylda ne kadar size ait para varsa binance yatirip bi tane coin alacak. Gonderme masrafi dusuk olan coinlerden birini alir. Sonra sizin binance ağınıza gonderecek.
Bunu yaomaya calisicaz umarim yapabilir

Hicam abd de biance kapaliymis baska napabiliriz

Son düzenleme:

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
PTT aracılığı ile alınabiliyor sanırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri