Yurt dışından ödeme alma hakkında

Duffrense

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni ininal kart kullanıp yurt dışından ödeme alabileceğim siteleri araştırıyorum ama ya IBAN istiyorlar ya da kartta bakiye olmadığı için sanal kartı onaya almıyorlar. 

Tamam kolayı var, karta 5-10 tl atıp onaylattırabilirim ama hem merak hem de başka yolları var mı diye araştırmak olsun buraya sormak istedim.

Denediklerim/Araştırdıklarım;
Papara (ininal kartı buraya ekleyip aktarmalı yapmayı düşünmüştüm ama maalesef  :D )
Webmoney (onaylı hesap gerekiyormuş ve bazı kötü yorumları farklı kişilerden işittim vazgeçtim)
Skrill (sanırım bu da kabul etmemişti kartı)
BKMexpress (kartı eklemeye çalıştım kabul etmedi)
Neteller (aynı şekilde kötü yorumu fazlaydı)

daha aklıma gelmeyen vardır illaki.

Influencer olarak Logo tasarlayıp satmayı düşünüyorum bu açıdan lazım böyle bir site. #paypalgeridön  :(

Bu arada logo tasarlayacağım site upwork eğer daha iyi bildiğiniz siteler varsa ve paylaşırsanız memnun olurum.   :rolleyes:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Bende 3D modellerimi yabancı sitelerde satmak için Payoneer hizmetini kullanarak kayıt yapmıştım. Banka kartı çıkarttırdım zaten bedava bu kartları çıkarttırmak kartı Payoneer hesabına bağladım hepsi bu. Ancak Payoneer sistemine kartınızı onaylatmak için kimlik kartınızın arkalı önlü resmini çekip yüklüyorsunuz sisteme ve onaylanmasını bekliyorsunuz bilginiz olsun.

KS

Duffrense

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Banka kartı çıkarttırdım

Payoneer'ın özel kartı mı yoksa bildiğimiz Türkiye'de mevcut bankaların kartı mı?

Bu arada bende Ziraat bankasının Genç kartı var eğer onay sürecinde bakiye çekmiyorsa onu da kullanabilirim. (Çekeceği 1-2 tl ama geri öderken 10 tl istiyor. ATM'ler daha altını kabul etmediği için :D )

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Payoneer hesabına bildiğimiz TEB bankasının Türkiye 'den çıkarttığım banka kartı tanımladım. %2 sanırım karta aktarılan paradan Payoneer kendisi komisyon alıyor.

KS

Duffrense

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Payoneer hesabına bildiğimiz TEB bankasının Türkiye 'den çıkarttığım banka kartı tanımladım. %2 sanırım karta aktarılan paradan Payoneer kendisi komisyon alıyor.

Çok teşekkür ederim hocam aydınlandım  :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri