Yurtdışından Ekran kartı almak ?

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Amazondan alınan ekran kartları görüyorum. bunlara gümrük bedeli ekleniyor mu yoksa direk geliyor mu ? Sistem nasıl işliyor ? bide türkiyeye göre ucuza geliyor sanki siz ne diyorsunuz varsa böyle bi ilan paylaşabilir misiniz ?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Amazondan alınan ekran kartları görüyorum. bunlara gümrük bedeli ekleniyor mu yoksa direk geliyor mu ? Sistem nasıl işliyor ? bide türkiyeye göre ucuza geliyor sanki siz ne diyorsunuz varsa böyle bi ilan paylaşabilir misiniz ?
Eskiden sorun olmuyordu.
Sorun olmadığı için güncellediler, artık sorun oluyor.

- Bu arada, hediye gelen ürünler bile takılabiliyor. Bedeli 150 Euro üstü diye ücretsiz gelen ürünün takıldığını gördüm. İndirimlerde 150 Euro'dan ucuz bir fiyata alınan ürünün, indirimsiz fiyatı 150 Euro'yu geçiyor diye takıldığını gördüm. İyi araştırmak lazım.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
bunlara gümrük bedeli ekleniyor mu yoksa direk geliyor mu ?
Amazon, depozito bedeli ekliyor.
1665615832783.png

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Garanti sorunu da var. Üründe sorun çıktığı zaman onarım imkanı vermiyorlar, sadece para iadesi. Muadil üründe söz konusu değil.

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
Onceden cok kolaydi tr den aliyor gibi amazon jp den aliniyordu hizlicada geliyordu ama yeni karardan sonra malesef

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Çok ciddi bir indirim olmadıkça vergi eklenince çoğu zaman TR fiyatlarını bile geçtiği oluyor. Bir albenisi kalmadı. Bir tanıdık alıp getirmedikçe almak çok akıllıca olmaz.

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
eskiden almak mantıklıydı şu an pahalıya geliyor ben eski gtx 1080mi amazon almanyadan 2900 tl almıştım

KS

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
aga beee üzdü bu durum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri