Yurtdışından monitör almak (Mükemmel Fiyatlar)

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Beyler uzun zamandır monitör arayışındayım fakat bildiğiniz gibi trde fiyatlar yerinde durmuyor 2 hafta önce 5.8k lık olan monitör şu an 7.1k gereksiz pahalı herneyse newegg üzerinden monitör alacağım fiyatlar aşırı iyi bazıları indirimde kafama yatan 2 monitör aşağıda ilki çok iyi 5200tl ye 2k 240hz 0.5ms indirimde gözüküyor
ikinciside rog kalitesi malum. Bunları tr de bulamadım trde satışı yok herhalde vergi felan dahil geri iade sorunuda yokmuş forumlarda baktım çok iyi fiyatlar alınır mı acaba? Bu arada bütçem max 320 dolar.

buradaki linktede tüm monitörler var filtrelediğim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Sepette vergiler ekleniyor 240hz olanı denedim.
  • Item(s):₺7,905
  • Est. Delivery:₺2,462
  • Est. VAT: ₺1,423
  • Est. Total:₺11,790

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
ürün direk trye gelmeyecek zaten
Ücretin bir kısmı teslimat ücreti, başka yere isteseniz bile bu kadar ya da daha az kısmı eklenecek. Türkiye için konuşuyorum, başka yerden gelen ürünün Türkiye'ye getirilmesi gerekecek. Sizin taşımanızda bir sorun olursa, sorumluluk sizde olacak. Üründe kusur çıkarsa geri iade için tekrar aynı güzergahtan geri gitmesi gerekecek.
Ayrıca garantisiz ürün ve bir sorunla karşılaşırsanız teknik serviste muhtemelen yedek parçası olmayacaktır. Ucuza getirmekten çok istediğiniz bir ürün seçeneği bulunamıyorsa değerlendirmek alacağınız riske değeceğini düşünüyorum.

KS

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Ücretin bir kısmı teslimat ücreti, başka yere isteseniz bile bu kadar ya da daha az kısmı eklenecek. Türkiye için konuşuyorum, başka yerden gelen ürünün Türkiye'ye getirilmesi gerekecek. Sizin taşımanızda bir sorun olursa, sorumluluk sizde olacak. Üründe kusur çıkarsa geri iade için tekrar aynı güzergahtan geri gitmesi gerekecek.
Ayrıca garantisiz ürün ve bir sorunla karşılaşırsanız teknik serviste muhtemelen yedek parçası olmayacaktır. Ucuza getirmekten çok istediğiniz bir ürün seçeneği bulunamıyorsa değerlendirmek alacağınız riske değeceğini düşünüyorum.
anladım çok sağol

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri