Öneri Yurtiçi Klavye&Mouse Önerisi (4000Tl)

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kredi kartına taksitle alabileceğim, yurt içi satışlı klavye ve mouse arıyorum. Toplam bütçe 4000TL. Eğer çok büyük bir fark yaşatacaksa 5000'e çıkabilirim. Kablolu kablosuz gibi bir tercihim yok, uzun ömürlü ve dayanıklı olsun. Klavye tam boy olursa güzel olur, mouse tercihim ise küçük ve hafif olması. Fingertip deniyor sanırım tutuş şeklime.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Kredi kartına taksitle alabileceğim, yurt içi satışlı klavye ve mouse arıyorum. Toplam bütçe 4000TL. Eğer çok büyük bir fark yaşatacaksa 5000'e çıkabilirim. Kablolu kablosuz gibi bir tercihim yok, uzun ömürlü ve dayanıklı olsun. Klavye tam boy olursa güzel olur, mouse tercihim ise küçük ve hafif olması. Fingertip deniyor sanırım tutuş şeklime.
Steel series Apex pro + Razer deathadder v2

MuratTheFounderOfGariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31

Büyük klavye istiyorsan:

Küçük olur diyorsan:

Alabileceğin açık ara en iyileri yurtiçinden bu fiyatlara.

KS

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri