Zalman ZM-NS2000 Soğutucu Alınır mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
DDEMR' Alıntı:
Herkese iyi günler. Gaming notebook um her pc gibi ısınıyor. Direkt olarak masaya temas ediyor sicakligi masada hissedebilirsiniz. Soğutucu almaya karar verdim aiz soğutucu almayi onerirmisiniz? Asagida ki linkteki soğutucuya bakıyorum. Sizin dusunceleriniz neler?

https://www.istanbulbilisim.com/zalman-zm-ns2000-17-notebook-sogutucu-fiyati-204584.html

Ürün güzel ancak tek bir fan ile soğutma tercih edilen bir şey olmamalı soğuma sağlayacaktır ancak fan ne kadar büyük olursa o kadar büyük yüzeye soğutma sağlar ve o kadar da sessiz çalışır ama tek fan olduğu için odak noktası tek bir noktada soğutma sağlar daha iyi soğutma açısından biraz daha küçük ve sayıca her noktadan soğutma sağlayan ürünleri tercih etmenden yanayım. Aşağıda ki ürünlerden birisini tercih edebilirsin. Baştan sona performansı yüksekten aşağı doğru giden bir sıralama olacak şekilde düşünebilirsin ve senin bulduğundan daha iyi bir soğutma sağlar sende ki ürünün en büyük farkı metal iskelet yapısı muhtemelen daha hor kullanmalara dayanıklı olması için.

Addison Anc-505 5*Mavi Led Fan 2*Usb 6 Farklı Kademe Ayarı 15"-17" Notebook Soğutucu Stand - 58,70 TL

Addison Rampage Ad-Rc4 Siyah 2*125Mm+2*70Mm Işıklı Fan 15-17 Notebook Soğutucu Stand - 101,01 TL

TX Ergo500 5x FAN'lı, 6x Yükseklik Ayarlı,2x USB HUB'lı, 11"-17" Notebook Soğutucu ve Stand (TXACN - 59,90 TL

KS

DDEMR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cok sagolun hocalarım. Rampage hem fiyat olarak hemde kozmetim olarak guzel gorunuyor. Onu alsam digerlerine gore performans olarak cook farkeder mi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Önerdiklerimin hepsi 4 veya 5 fan sayısına sahipler ve yerleşimleri farklı soğutmaları aşağı yukarı aynı sayılır. Ama en iyileri Addison Rampage Ad-Rc4 ve Addison Anc-505 bu ürünler tercih senin pişman etmezler bütçene göre seç bütçe sıkıntın yoksa Addison Rampage Ad-Rc4 'ü al.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri