Zoom veya Skype da ilginç bir bağlantı problemi

gokhanbenimadim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese merhaba,
Asus x541u marka/model pc kullanıyorum. Şöyle bir sorunum var. Daha önceden online oyunlarda sürekli internetim kesiliyordu. Başlarda modem kaynaklı düşündüm ama aynı zamanda evde başka bağlı cihazlarda internet kopması olmadığını gördüm. Şimdilik bu sorunla karşılaşmıyorum ama başka bir sorunum var. Zoom yada Skype kullanırken aynı zamanda Dosya Gezginine girmem gerekiyor. Bu sırada bağlantıda kopmalar yaşıyorum. Burada dosya gezgininden kastım herhangi bir klasör. Görüşme sırasında bir klasöre girdiğim an bağlantıyı koparıyor. Bunu hem zoomda hem skypeda hem google meeting de yaşadım. Hatta sadece sesli yada görüntülü tüm görüşme programlarında başıma geldi ve sebebini bir türlü bulamadım. Çok önemli işlerimde bu kopmalar sorun yaratıyor. Sizce ne olmuş olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim ?

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: Zoom veya Skype da ilginç bir bağlantı problemi

Görev yöneticisinden zoom ve skypenin önceliğini arttırarak tekrar dener misiniz ? Hiç böyle bir sorun duymamıştım daha önce .

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Öncelikle iyi forumlar, Kablosuz bağlantı mı kullanıyorsunuz kablolumu kablosuz bağlantıda bende aynı sorunları yaşıyordum.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

3 kişinin aynı anda benzer sorunu yaşaması sanki aplikasyon ya da yazılım kaynaklı bir sorun gibi gözüküyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Bende @"BatuhanKLC" kullanıcısı gibi düşünüyorum sorun genele yayıldıysa kullanılan servisler odaklıdır büyük ihtimalle.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri