Zula 120.000'TL'lik turnuva

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türk Yapımı online oyun Zula yeni bir sezona başlıyor ve bu sezonda toplamda 120.000 TL değerinde hediyeler dağıtıyor gerek nakit gerekse oyun ekipmanları dağıtacağını söyledi. 

Ayrıntılı bilgiye http://www.zulaoyun.com/tr/zulada-turnuva-sezonu-basliyor/ burdan ulabilirisiniz arkadaşlar. Bu oyuna hepimizin destek vermesi gerektiği düşünüyorum PCHoca'ları sizde bunu FB'de paylaşırsanız destek vermiş olursunuz sonuçta bu oyun ülkemizin gururu değil mi ? :)

[attachment=103]

Ekli dosyalar

• zula-game.jpg
    zula-game.jpg
    355.5 KB · Görüntüleme: 571

navdfet180

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynen hemi türk yapımı bir oyun olduğu için hemi de oyun içi market alışverişi ucuz olduğu için Zula oynuyorum birde ayrıca yeni bir harita Paris map ı geldi Zula tadından yenmez artık

ghthre3e

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hep yabancıların yaptığı oyunlar dile geliyor neden bir türk yapımı oyunu dile gelmesin ki birazda onlar gelsin bizim oyunlara D:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Türk yapımı olması ayrı bir gurur tıpkı Mount & Blade gibi. Bu tür oyunları her zaman destekliyoruz paylaşırız hatta haberini bile yaparız hiç sorun değil :) Ne kadar kişiye ulaşırsak, o kadar iyi olacaktır..

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam oyun güzel girince alışıyosun :) :D hocam eğer haberini yaparsanız hem sizin için hemde zula için iyi güzel bir reklam olur hocam hatta bu turnuvaya sizin e sports var ya onlarda katılsın onlar katılmazsa pchocası diye klan kurun siz katılın bizde gelelim o klana :D ve efso hediyeleri var yani hocam

-
OceanLaB' Alıntı:
Türk yapımı olması ayrı bir gurur tıpkı Mount & Blade gibi. Bu tür oyunları her zaman destekliyoruz paylaşırız hatta haberini bile yaparız hiç sorun değil :) Ne kadar kişiye ulaşırsak, o kadar iyi olacaktır..

hocam haberi merakla bekliyorum :D

KS

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler zula 2. turnuva kayıtlarına başlamış eğer katılmak isterseniz http://www.zulaoyun.com/zts-2-turnuva-kayitlari-basladi/ burdan buyrun birde bu sabah bir ses güncellemesi gelmiş oyuna çok süper olmuş gerçekten çok gerçekci bir hava katmış oyuna turnuvaya katılmazsanız bile bu ses güncellemesine bakın bu tada varın derim çok süper bir ses güncellemesi olmuş girin deneyin derim ben.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri