Lory
Tepki
749

Profil mesajları Gönderiler Mesaj Alanları Hakkında Profil Ziyaretçileri

• Gigabyte G24F-2 monitörü lenovoya göre daha iyi olduğunu yazmışsınız size güvenerek gigabyteı almak istiyorum pişman etmez değil mi?​

Lory
    Lory
    Pişmanda edebilir şans işi. Bı bakmışsın ekranda çizik var ve garantiyle 3 ay uğraşman gerekiyor. Bunun garantisini hiçbir monitör için veremem. Mağazadan alırsan bu risk en aza iner. Ha özelliklerini soruyorsan asla pişman etmez.
    • Beğen
    Reactions: Lewix0
    Selamun aleyküm, 2k monitör almak istiyorum. Ekran kartımı RX 6750 XT den RX 7700 XT ye yükselttim. Sistemde Asus B550 A gaming anakart, RYZEN 7 5700 x işlemci, 2 x 16 GB 3600 mhz Ram var. İki monitör arasında kararsız kaldım. Sizce 31.5 inc 165 hz mi mantıklı yoksa 27 inc 240 hz mi? Sizin önerebileceğiniz başka monitörlere de açığım. Şimdiden ilgileriniz için çok teşekkürler
    Dell-g3223d
    Asus TUF gaming-vg27aqml1a
    Artık etiketler harici monitör konularına bakmıyorum. Önemli bir şey varsa etiketlemenizi rica ederim.
    Hocam 5.500 tl civarı 27” monitör önerir misiniz açtığım konunun altına da yorum yapabilirsiniz fan için de değiştirme önerisinde bulundu admin
    Lory
    Lory
    Maalesef çok kötü bir hata yapmışsınız. İmkanınız varsa iade edin yardımcı olayım.
    T
    TunahanKEMAL
    Neden hocam ne sorunu var ki ?
    Lory
    Lory
    VA panel. yani bol bol ghosting yapacaktır. üstelik çok dandik bir panel. rampage olması yani merdiven altı olması kalite sorunları çıkarıyor. çok dayanmıyor genelde böyle monitörler. üstelik bu fiyat onun için çoook fazla.
    Kankam lenovo y27 30 monitör almıştım ya ben hiç bir sorunum yok fakat 27 inç bana çok büyük geldi onu hp omen 25i ile değiştirmeyi düşünüyorum ne diyorsun hp omen 25i hakkında? hem ne çok küçük 24.5 inch gibi bir inch var var
    Lory
    Lory
    25i güzeldir. Renk kalitesini etkileyen parlaklık unsuru fazla olduğundan daha canlı renkleri vardır.

Benim daha çok önerdiğim monitör iiyama g-master. İiyama ya güvenmedim diyorsan HP alabilirsin.
    O
    omerk_k
    Bununla ilgili bir konu daha açtım forumda
    • Beğen
    Reactions: Lory
    Hocam konulardan konuşmuştuk ama sizin bu konularda bilgi sahibi olduğunuzu düşündüğümden burdan sormak istedim aoc nin 27g2spu alınır mı, 250 cd/m² olması karanlık gelir mi ?
    Zwaige
    Zwaige
    ben burayı nerden buldum bilmiom ama 250cd den pek korkma bence benım monitörümde 250cd nvidiadan kurcalayarak 350 gibi yaptım
    Lory
    Lory
    Oda çok ışık alan bir oda değilse sorun çıkarmaz. Ama kullanılacak alanda ışık çok olacak ise yetmeyebilir.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Son mesajlar

Profil görüntülenmeleri

319

Son görüntüleyenler

1. 319 Profil ziyaretçileri
  2. Saianss
  3. Atlass
  4. naberortaam