1akinn kullanıcısının son içeriği

1. 1

Anakartimda SSD Vi̇dasi Yok

Anakart modelım h510m pro anakartı ıkıncı el aldım kutusundan vıda cıkmadı acaba bıos pılın yanındakı vıdayı cıkarıp ssd yerıne mı takıcam arkadaslar veya nerde olabilir vidası teşekkürler.
  2. 1

Ekran kartı tavsiyesi (upgrade)

Merhaba dostlar sistem özelliklerim şu şekilde i3-10100f işlemci gt1030 gdr5 2gb ekran karti h510m pro anakart 500w psu 3200mhz 8x2 ram ekran kartımı yükseltmek istiyorum i3-10100f e hangi ekran kartını önerirsiniz teşekkürler.
  3. 1

Kasa RGB Tuşu Bağlantısı Yapamadım (reset sw)

Kasa aldım kasanın ön bağlantı kablolarında reset sw, power, HDD kabloları vs varya onları yerine taktım sorunsuz çalışıyorlar ama rgb tusunun kablosunda reset sw yaziyor o kabloyu nereye takicam?
  4. 1

Wifi şifresi nasıl kirabilirim?

Çok acil internete ihtiyacim var wifi kirabilir miyim mobil telefonum ile rootsuz wifi warden çalışmıyor
  5. 1

800 TL'ye kadar kasa önerisi

1 tane fanla geliyormus yorum o sekilde
  6. 1

bunda fan yok sanirim
  7. 1

evet var
  8. 1

anakart modelim msi h510m pro (micro atx) güzel hava akışı olan kasa arıyorum model önerir misiniz teşekkürler.
  9. 1

Çözüldü RAM TAVSİYESİ - i3 10100f + h510m pro

kral bu çok iyiymiş ya hem rgb çok sağ ol prime ile alayım bunu
  10. 1

Çözüldü RAM TAVSİYESİ - i3 10100f + h510m pro

arkadaşlar i3-10100f 2666 mhz ram destekliyor ancak z serisi anakart alınca 3200mhz olarak kullanabiliyorum sanırım yani ben yine de 3200mhz ram almayı düşünüyorum çünkü ileride işlemci upgrade yapabilirim zaten 2666mhz ramler 3200 le aynı fiyattalar ram olarak hangi modeli önerirsiniz...
  11. 1

Trendyol alışverişlerinizde %10 para iadesi

Arkadaşlar iş bankasının yapmış olduğu yeni bir uygulama var nays adında papara gibi mesela trendyol uygulamasında eğer nays ile işlem yaparsanız %10 para iadesi veriyor ilk üyelikte (birinin linki ile olursanız ancak) 10 tl veriyor. 1 tl yüklediğinizde bidaha 10 tl veriyor. 20 tl yüklediğinizde...
  12. 1

Örnek staj dosyası konuları teknik servis

Arkadaşlar teknik serviste staj yaptığınızı düşünün gün içinde yaptığınız işleri anlatmanız gerekiyor bir kaç satırlık ne yaptıgınızı anlatabilir misiniz? örneğin konu : laptop menteşe sorunu tamiri bunu hakkında neler yaptıgımı anlattım sizin de bu şekilde yardımlarınıza ihtiyacım var aklıma...
  13. 1

GTA V Fps Değerlerim Nasıl?

Selam Dostlar, Sistemimin özellikleri : GT 1030 sl-2g-brk gddr5 i3-10100f 8gb ram Sıcaklık değerleri normal mi? Hangi ayarları değiştireyim eğer değiştirmem daha iyi derseniz?
  14. 1

Forza Horizon 3 Mü Forza Horizon 4 Mü?

Selam Dostlar, biri 60 gb diğeri 30 gb internetim 1mb indirme hızı var yani yavaş sizce çok fark var mı hangisini indireyim?
  15. 1

GTA V Siyah Ekran ama Ses Var

öyle yapmıştım yine de sağ olun
Geri