1wroxy kullanıcısının son içeriği

1. 1

SSD'den windows başlamıyor

Dediğim gibi pc bir anda dondu. Ve üstteki hatayı verdi. Donmasının sebebi windows'un bir anda bozulması mı?
  2. 1

Hocam zaten Microsoft'un sitesinden indirdim. Format aşmasından önce de windows başlamıyordu.
  3. 1

Merhabalar; Geçtiğimiz gün Twitch'de yayın izlerken bir anda bilgisayar dondu. Restart attım ve bilgisayar açılırken "reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key" hatası verdi. Format atmayı denediğimde de "Windows yüklemesi beklenmeyen...
  4. 1

SSD'den Windows başlamıyor

SSD'yi BİOS'da bazen görüyor bazen görmüyor. Acaba depremden kaynaklı SSD'nin kablosunda temassızlık olmuş olabilir mi? Diye düşündüm şimdi.
  5. 1

Sistem geri yükleme çalışmıyor. Güvenli modda çalıştırmaya çalıştığımda ise aşağıdaki ekran açılıyor. 1669320875 Bu arada yukarıda belirtmeyi unutmuşum, Bilgisayarı normal şekilde açmaya çalıştığımda "reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a...
  6. 1

Windows da başlamıyor ama.
  7. 1

Kioxia 480GB Exceria Serisi Sata 3.0 SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma) Merhabalar; Geçtiğimiz gün Twitch'de yayın izlerken bir anda bilgisayar dondu. Restart attım ama sonrasında windows başlamadı. Format atmayı denediğimde de aşağıdaki hatayı verdi. SDD mi bozuldu? Yoksa başka bir sorun mu var...
  8. 1

GTX 1650 Ekran kartı için işlemci tavsiyesi

BİOS versiyonum güncel diye biliyorum.
  9. 1

B450 M K II 1667495915 Bu fiyata alternatifi yok diye düşünüyorum. Başka bir tavsiyeniz varsa onu da göz önünde bulundurabilirim.
  10. 1

Merhabalar, GTX 1650 ekran kartı ve ryzen 3 1200 işlemcim var. İşlemcimi değiştirmek istiyorum. Hangi işlemciyi almalıyım. İndirimden 2000 tl altına denk gelirse ryzen 5 5500 almayı düşünüyorum.
  11. 1

8k Sistem değerlendirmesi

Konu kapandı.
  12. 1

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Evet çok güzeldi ama kaçırdım
  13. 1

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Giriş seviye dediğiniz ne tarz bir sistem acaba? Tahmini ne zamana çıkar?
  14. 1

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Merhabalar hocam, 8.000-1.0000 TL arasında güzel bir F/P sistem gelir mi 3 hafta içerisinde
  15. 1

İkinci El Ekran Kartı

Merhabalar, Güvenilir bir şekilde ikinci el ekran kartı satın alabileceğim bir yer var mı? Aradığım kart gtx 1650/1660/1660s
Geri