_PhantoM_ kullanıcısının son içeriği

1. _PhantoM_

Selam, siz benim TMP'den çok eski dostumsunuz bana ulaşır mısınız?

Selam, siz benim TMP'den çok eski dostumsunuz bana ulaşır mısınız?
  2. _PhantoM_

1600Tl Webcam Önerisi

güncel
  3. _PhantoM_

1600Tl Webcam Önerisi

Merhaba, yayınlarımda kullanmak için az ışıkta bile kaliteli olan bir webcam almak istiyorum, tripod bağlantısı olması benim için çok önemli. Öneri yapabilir misiniz?
  4. _PhantoM_

Microsoft Edge Arama Motoru Nasıl Değiştirilir?

Oldu valla çok teşekkürler reis.
  5. _PhantoM_

Microsoft Edge Arama Motoru Nasıl Değiştirilir?

Selam, Microsoft Edge tarayıcısını kullanıyorum arama motoru şuan Yandex bunu varsayılan Google olarak nasıl değiştirebilirim? Daha önce yapmıştım ama bilgisayar formatlandığı için tekrar eski haline döndü nasıl yapıldığını bulamadım.
  6. _PhantoM_

Sıvı Soğutucu Argb Fan Sorunu

Selam, ben dün bilgisayarcıya gittim başka bir sebepten dolayı bu sorunuda sorayım dedim rgb kontrolcüden kaynaklıymış garantiye göndermemi söyledi ama arada bir ledler yandığı için göndermek istemiyorum çünkü gönderdiğimde 2 hafta bilgisayarsız kalıcam yedek bir fan alana kadar böyle gidecek...
  7. _PhantoM_

Ets 2 Özel Nakliye Hızı Artırma

Rica ederim, iyi oyunlar. :)
  8. _PhantoM_

Ets 2 Özel Nakliye Hızı Artırma

Esk*rt araçları mod ile kaldırabilirsin veya yine aynı şekilde mod ile esk*rt araçların hız limitini kaldırabilirsin. Esk*rt araçları kaldırmak istersen Google'da "No Special Transport Esc*rt" diye arat güncel sürüme uygun modu kur eğer hız limitini kaldırmak istersen "Unlock Esc*rt Speed" diye...
  9. _PhantoM_

Tarifeniz Ve Faturanız Nasıl

Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum bu yaz bitiyor zaten tarifem baya zam yaptılar.
  10. _PhantoM_

Öneri Masal Sitesi Önerisi Uyuyanguzel.com

https://elevenlabs.io/
  11. _PhantoM_

Sıvı Soğutucu Argb Fan Sorunu

Valla bende de aynı sorun var güç kaynağının tuşundan kapattıktan sonra pcyi ışıklar yanmamaya başladı bazen yanıyor pcyi açınca ama tekrar kapatıp açtıktan sonra normal pcden kapatsam bile yine yanmıyor.
  12. _PhantoM_

Öneri Masal Sitesi Önerisi Uyuyanguzel.com

Sesli hikayeleri başka bir programda, sitede yapsan daha iyi olabilir bence çünkü sitede ki sesli hikayelerin çoğunda kelimeleri doğru düzgün okuyamamış bot bunun dışında gayet iyi, başarılar. :) 👍
  13. _PhantoM_

Tarifeniz Ve Faturanız Nasıl

Vodafone 15+1 GB - 1000 DK - 250 SMS 166TL
  14. _PhantoM_

2000-2500Tl 1Tb M2 SSD Önerisi

Tamamdır aldım hocam attığınızı, teşekkürler tekrardan.
  15. _PhantoM_

2000-2500Tl 1Tb M2 SSD Önerisi

Asus Prime B550M-K anakartım, destekliyor mu?
Geri