adldmr kullanıcısının son içeriği

1. A

Kingston Kc 3000 2Tb Rnd4K Hız Sorunu

Bu ürünü satan bütün e ticaret sitelerindeki yorumların nerdeyse tamamını inceledim Rnd4K değeri hemen herkezde read1000 - write750 civarında hatta daha yukarıyken ben o değeri hiçbir zaman göremedim farklı programlarda test ettim herşeyi kapattım denedim malesef hiç o değerleri göremedim 4te...
  2. A

Kingston Kc 3000 2Tb Rnd4K Hız Sorunu

Merhaba arkadaşlar 3 ay kadar önce bir laptop ( i7 12700h ddr5 32gb ram 512 gen4 ssd rtx 4060 ) aldım ssd kapasitesi düşük diye söylediğim ssd yi 20 gün önce aldım taktırdım yeniden format attırdım. Bütün güncellemeleri kontrol ettim hepsi tamam diskmark testi yaptığımda sonuç işaretli...
  3. A

45K Civarı PC Toplamak Istiyorum Lütfen Yardım.

Hocam listenize baktım emek edip uğraşmışsınız çok sağolun lakin monitör dahil nerdeyse 60k yapıyo bu beni biraz aşar.
  4. A

Çok teşekkürler haber bekliyorum sizden.
  5. A

hocam ben şuan 10 yıllık bilgisayarda age of2 american truck war of mine forest dishonored falan oynuyorum ortalama 35 fps de çok öyle ultra oynayım derdim yok. bugün topluycam bilgisayar günümüz oyunlarını ultra oynatsın 7-8 sonrada 40-50 fps oynatsın yeter
  6. A

kasa hariç şekil konusunada hiç bakmamıştım sadece sadelikten yanayım çok öyle ışıklı yanar döner şeyler sevmiyorum ama kişisel zevktir saygı duyarım. İşte benimde söylediğim buydu çok güzel söylediniz 6 sene sonra uygun işlemci bulamazsın diye anlamıyorum işte yeni öğrendim ben aklımca atıyorum...
  7. A

Görüşünüze saygı duydum
  8. A

Baştada belirttiğim gibi çok anlayan biri değilim düşüncem şu yönde 5-6 sene sonra o günün güncel oyunlarında veya diğer işlemlerde sıkıntı çıkarıyo işlemciyi ekran kartını rami veya ssdyi bunlardan birini yükseltip devam edebileyim
  9. A

Üstadım Amd ürün istemiyorum diğer ürünler uygun ram ve anakart benim bulduklarımın üzerine sizin bu yazdığınız ürünler şeklinde olacak sanırım?
  10. A

Sadece sistemten anladığım monitör hariç demek istediniz sanırım max bütçem 40k. Oyun çok oynayan biri değilim amacım 10 sene civarı idare etsin oyun oynamak yüklemek istediğimdede güncel oyunlarda beni üzmesin yeter
  11. A

İlgin için teşekkürler 4070 ti ile neleri kombin edip bu rakamlara bu işi çözebilirim
  12. A

Arkadaşlar öncelikle herkese selam pc toplama konusunda çok acemiyim bios nedir overlock nedir hiçbirini bilmiyorum. Biraz araştırma sonucu şöyle bir sistem bir araya getirdim sizce nasıldır. Önerilere açığım yalnız AMD ürün istemiyorum. Kullanım olarak 40 yaş üzeri ev kullanıcısıyım çok oyun...
Geri