aerowing kullanıcısının son içeriği

1. A

Deep Cool Psu Alınır Mı Sizce

650W olanı hakkında yeterli bilgi yok veya bir problemi olabilir ama 750W'ı C tier olarak geçiyor. 750W olanı alabilirsen kalitesinden emin olabilirsin. https://cultists.network/140/psu-tier-list/
  2. A

Soru Aga Bu Milletin Psu Takıntısı Ne

olabilir olmayabilir dememek lazım bence. Bu şans işi değildir. PSU'da markaya göre yorum yapıyorsa zaten hiçbir bilgisi yok demektir. Uzun süredir tutalan bir döküman var. Oradan referans alabilirsin. Aşağıda paylaşıyorum. FSP, Bitfenix, DeepCool, Antec gibi fiyat performans olarak bilinen...
  3. A

Yardım Ryzen 7 7800X3D Curve Optimizer

yani olur ama adım adım yaparsan, tam değerini bulabilirsin. -30 deneyebilirsin, sonra OCCT ile stress testi yapıp hata var mı diye bakman daha doğru olur. Hata varsa -20 deneyebilirsin. Ya da tam tersi hata alana kadar azaltabilirsin.
  4. A

35.000-45.000 TL Sistem Topluyorum Hata Eksik Var Mı Sizce ?

35-45 bin lira icin cok iyi bir sistem degil. AM5 platform a gecmelisin bence. Islemci tarafinda 7600x kullanabilirsin bence. Islemci: 7600x Tray -> 7750tl (itopya) Anakart: Asus Tuf B650M-E Wifi -> 7500tl Sinerji Ekran Karti: Saphire 7800XT Pulse Gaming -> 16500tl (Hepsiburada Resmi Satici)...
  5. A

Öneri Samsung J7 Prime 2 Için Custom Rom Önerisi

Risk icerebildigi icin, link atmasam daha iyi olur. Gonderdigin rom note 20 den alinmis, gereksiz uygulamalar silinmis bir rom.
  6. A

Gamepower Warcry Max Destekleyeceği Ekran Kartları Nelerdir?

Warcry ve warcry compact diye iki modeli var. Compact i bilmiyorum ama warcry olani baya buyuk diyebilirim. Dual chamber kasalar genel olarak buyuk oluyor. 4090 bile olur.
  7. A

Profesyonel Mouse Önerisi

Pro oyuncuların terchileri genelde belirli modellerde oluyor. En bilinenleri; Logitech G Pro X Superlight (Bunun yeni bir versiyonu son zamanlarda gelmiş olabilir) Logitech G900 Razer Viper V2 Pro Razer DeathAdder V3 Pro
  8. A

M.2 SSD İçin Pcle 4.0 Destekleyen Fiyat Performans Anakart Önerir Misiniz?

B450 anakart'lar bildiğim kadarıyla PCIE 3.0'a kadar destek veriyor en fazla. B550 serisine geçmen gerekebilir.
  9. A

Öneri Samsung J7 Prime 2 Için Custom Rom Önerisi

Cyanogen Rom varsa, tercih edilebilir. Bloatware denen gereksiz uygulamardan arinmis oluyor.
  10. A

Bana Mouse Önerir Misiniz?

https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SHARK-X3-SUPERLIGHT-Ayarlanabilir/dp/B0CCN6SFFM/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2JQSH0Y8WKC7Z&keywords=kablosuz%2Bmouse%2Bgaming&qid=1698437337&sprefix=kablosuz%2Bmouse%2Bgaming%2Caps%2C105&sr=8-7&th=1...
  11. A

Arkadaşlar Ben Yeni PC Alıcam Bu Attıklarımdan Hangisini Alayım

Birbirine çok denk iki sistem aslında. İkisinin de birbirnize göre avantajları var. PCH5.1 normalde çok daha bütçe dostu bir sistem diye biliyorum. 13bin olarak gördüm sitede. Neleri değiştirip 15bin lira cıvarına çıktı bilmiyorum. Benim tercihim Intel tarafında olurdu. PCIE4.0 desteği Intel...
  12. A

İşlemci Silikon Kalitesini Nasıl Öğrenebilirim.

Overclock veya underclock ederek öğrenebilirsin
  13. A

Ekran Kartı Önerisi Yardım

650w sınırda kalıyor. 750w minimum önerilen değerdir. En temizi 850w almak diyebilirim. Kasım indirimleri de yaklaşıyor. Şu an fiyatlar biraz şişmiş durumda. İndirimde normal fiyatının %10 altına anca gelir. Ben de takipteyim :)
  14. A

Yeni Sistem Için 13 Yıllık Psu Iş Yapar Mı?

Sisteme göre değişir, 6800xt veya 3080 gibi ani güç istekleri yapan bir GPU'ya sahipsen, yapabilir. Ani dalgalanmalarda OCP Trip denen bir koruma olabiliyor. Yüksek voltaj koruması hata olduğunu sanıp, devreye girebiliyor. Oyun oynarken birden gücü kesebilir.
  15. A

PC Hocası Aracılığı Ile Aldığım Sistemin Sürekli Mavi Ekran Vermesi

Sessizce o bilgisayarci arkadasin oldugu yerden uzaklas bence de :) Stok fan, termal macun surulu geliyor ve yapismis olmasi iyiye isaret. O sekilde soktuyse umarim zarar vermemistir. Islemciyi biraz yuke sokup isitip hafif oynatsa, cok rahat cikardi.
Geri