AGKS kullanıcısının son içeriği

1. AGKS

30K Civarı Laptop Önerebilir Misiniz?

Arkadaşım laptop arıyor oyun için 4050 3060 4060 Ekran kartı bunlardan biri oluyor herhalde bu fiyatlarda Bu civarlarda alınabilecek uzun yıllar götürecek, sıkıntı çıkarmayacak kaliteli laptop önerebilir misiniz? (bütçe 20-40k arası)
  2. AGKS

al-sat

onu demiyorum ya, ben nasıl daha dün akşam internette satılan bilgisayarı teslim aldı diye düşündüm, meğer ürünü daha teslim almamış
  3. AGKS

al-sat

şimdi fark ettim de fotoğraftaki sistem vatanın9kya sattığı 2060lı sistemmiş, yani fotoğraf başka sisteme aitmiş
  4. AGKS

al-sat

bunlar bilgisayarı nasıl bu kadar hızlı teslim alıyor? benim bildiğim sadece internetten alınıyor, bunlar mağazalardan mı almış bir şekilde?
  5. AGKS

PCH Medal X5 BASIMIZA GELENLER

benim arkadas icin kart fark etmiyordu her turlu alacakti, arkadasim 18 yasin altinda annesinin babasinin kartiyla alacakti itopyaya sorduk internetten de gidince de sorun olmaz dediler arkadas da bekledi sabah 10dan aksam 18e kadar, tam alirken sıkıntı çıkardılar vermediler, arkadasim babasini...
  6. AGKS

Önemli Duyuru PC Hocası Yeni Sistem Detayları

hani normal bir ürün almaya gidilse anlarım da orada 8 saat falan mağazanın önünde bekledik
  7. AGKS

ben de sordum o da sordu, sıkıntı olmaz dediler, alırken sıkıntı çıkardılar
  8. AGKS

İtopya her türlü haksız, ben de 18 yaşın altındayım ama sistemi aldım, itopyanın bir dediği bir dediğini hiçbir zaman tutmuyor, zamanında itopyadan tek başıma papara ile sistem aldım hiç sıkıntı etmediler, bugün paparayla almaya çalıştım sıkıntı ettiler, bir gün mouse aldım mağazadan sıkıntı...
  9. AGKS

abi sirada internetim bitecek bana internet paketi alir misin
  10. AGKS

liste yapildi burada ama itopyanin listeye uymasi lazim ki kargaşa çıkmasın, abi sen itopyaya desen de listeye gore verseler sistemi, biz kendimiz listeye gore ilerleyecegiz ama illaki birileri sonradan gelip listeye uymayip insanlarin magdur olmasina sebep olacak, bu yuzden en iyisi itopyanin...
  11. AGKS

çadır sandalye getirebilecek var mi
  12. AGKS

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

1650 veya 6500xt i3 10. nesil veya muadili bir amd işlemci 16gb ram Güç kaynağının markası gamepower, powerboost vb. olmasın fiyat max 6500tl
Geri