Ahmet Mete kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet Mete

Modem Internet Işığı Kırmızı Yanıyor Ne Yapmalıyım ?

Bizim ev boyanıyordu evde değilim depremden dolayı bugün eve geldim ve modemi taktım ve internet ışığı kırmızı yanıyordu ve internet giremiyorum nasıl çözerim?
  2. Ahmet Mete

Roman önerileri

Yani ilk başta yazdığım gibi ilk defa roman okuyacağım için pek ne tür okuyacağımı bilmiyorum o yüzden
  3. Ahmet Mete

Roman önerileri

Roman önerir misiniz? 9.sınıfım ilk defa bir roman okumak istedim hayatımda hiç okumadım.Ona göre önerirseniz sevinirim.
  4. Ahmet Mete

Sizce bunu iade edebilir miyim?

Başlıktaki gibi iade edebilir miyim bunu? Bide bu oyunu aldığım fiyata geri benim hesabıma geri gelir mi parası?atı Bide kaç günde hesabıma parası yatar ? 1671978670 Bide notlar kısmına birşey yazmam gerekli mi?
  5. Ahmet Mete

Hangilerini seçmeliyim?

İlk defa fortnite indiriyorum hangilerini seçmem gerek?
  6. Ahmet Mete

Gta 5 harita tam gözükmüyor

Bu nasıl çözülür bilen var mı tüm haritayı nasıl görebilirim?
  7. Ahmet Mete

Gta 5 harita tam gözükmüyor

Arkadaşlar ilk defa gta indirdim ilk görevi felan yaptım ama haritayı açtığımda tüm harita gözükmüyor sisli gibi yani
  8. Ahmet Mete

Yararlı chrome uzantı önerileri

Başlıktaki gibi ne gibi önerileriniz vardır?
  9. Ahmet Mete

Minecraft nasıl indirilir?

Yeni laptop aldım Minecraft indirmek istiyorum nerden indirebilirim
  10. Ahmet Mete

Laptopta _ bu nasıl yapılır?

Tşk :)
  11. Ahmet Mete

Laptopta _ bu nasıl yapılır?

Laptop yeni aldım steam giris yapacaktım ve ismimde _ bu işaretten olduğu için bulamadım pekte laptoptan anlamıyorum laptopta nasıl bu işareti yapabilirim _
  12. Ahmet Mete

Ses kartı öneri

Yani bende pek bilmiyorum kulaklığım için alacağım ve laptopa takıcam usb şeklinde
  13. Ahmet Mete

Ses kartı öneri

Hocam benim şimdi yeni bir laptop aldım kulaklıkta 2 tane giriş olduğu için laptoptada 1 tane olduğu için
  14. Ahmet Mete

Ses kartı öneri

Max 50 tl ses kartı önerir misiniz
Geri