Ali sağlam kullanıcısının son içeriği

1. A

Laptopa Kutu Düştü Açılmıyor

ssd yi denedim ssd bozuk sandım masaüstübe takınca ssd sağlam çalışıyor ama ram denemedim
  2. A

Laptopa Kutu Düştü Açılmıyor

Arkadaşlar geçen gün laptopa kutu düştü sonra ekranda çizgi falan çıktı kapandı açma tuşuna bastıgimda ışık yanıyor ama ekranda görüntü gelmiyor ram ile alakalı olabilirmi veya ney ile alakalı olabilir
  3. A

AMD Overclock

1300 verdim yeterlimi
  4. A

AMD Overclock

1708199246 patlamasin şimdi 360 mm sıvı soğutucu var
  5. A

AMD Overclock

merhaba ryzen 5 5600 işlemcim var oc yapmayı düşünüyorum en son kaç GHz yapabilirim?
  6. A

Mining Mantıklımı?

tamamdır hocam sağolun
  7. A

Mining Mantıklımı?

Merhabalar ekran kartım zotac 3060 12 GB mining yapmayı düşünüyorum kazancım ne olur zararım ne olur yardımcı olur musunuz Mantıklımı mining bu dönemde
  8. A

17.000-20.000 TL Msi Asus Ve Gigabyte Markaları Haricinden Korkmalı Mıyız?

kasa olarak rampage,gamebooster ve game powerdan uzak durun derim psu ları biraz dandik olabiliyor
  9. A

Yardım Sisteme Görüntü Gelmiyor, Klavye Ve Farenin Işığı Yanmıyor

ram soket klipsinin kırılmasıyla anakarta zarar gelmez ancak o ram slotuna zarar verebilir diğer slotlara takdiginizda çalışmıyor ise ram bozulmustur büyük ihtimalle.
  10. A

Rampage Pulsar Virtual 7.1 Alınırmı

Merhaba 1000 TL nin altında gerçekten fiyatına değecek bir kulaklık istiyorum 2. el olarak rampage Pulsar Virtual 7.1 buldum alınırmı veya öneriniz varmi
  11. A

Gigabyte B550 Gamıng X V2 Alınırmı

Tamamdır hocam iyi günler
  12. A

@Sahuraka 1692539829 Hocam yardımcı olurmusunuz
  13. A

Soru Asus Prime B660M-K D4 Ve I5-13400F Için Soğutucu Önerisi

Hocam eğer 300 TL daha çıkarsanız gamebooster 240 mm sıvı soğutucu var aslında ama ne kadar kalitelidir bilemiyorum
  14. A

Dediğim gibi arkadaşlar sabah anakartim bozuldu ve bu gigabyte anakartı buldum alınırmı ryzen 5 5600 ve rtx 3060 ile kullanacağım
Geri