alitufan55 kullanıcısının son içeriği

1. alitufan55

Logitech F310 Gamepad Oyunlarda Tanıma Sorunu

Herkese merhabalar logitech F310 gamepade sahibim. Şuanda windows 11 kullanmaktayım formattan önceye kadar bir şey yoktu. Format atınca tanıma sorunu çıktı. Baktığınızda aygıt yöneticisinde ve başka bir programda çalıştığı gözüküyor. Sorun bilgisayarımın tanımasında olsa gerek. Çözümü nedir...
  2. alitufan55

Kulaklık Önerisi

1000₺ bütçem var. Şuanda gamepower medusa kullanıyordum 2018'den bu yana fakat mikrofonu gitti, kulaklıkta ki ses düştü ve değişme vakti geldi. Şimdi aklımda gamepower fujin vardı fakat biraz incelediğimde voldon, kugon, kyruse diye modeller falanda var adamlar habire çıkarmış. Deneyimli...
  3. alitufan55

İnternet Hizmetleri Hk.

Herkese merhabalar. Şu anda 100mbps Türk Telekomun internetini kullanmaktayım. Gayet memnunum ve kullanalı 2 yıl geçti. Bir sonra ki ay Ekim'de 2 yıllık kontrat bitecek. Şu anda 130₺ ödemekteyim. Steamde oyun indirirken 8-9 mbps ile indiririm her zaman. Bu internetten önce TurkNet...
  4. alitufan55

''Masaã¼Stã¼'' Klasörü Nedir?

Selamlar, Merhaba. Bu klasör sildiğim halde tekrardan geliyor. Bu nedir? Virüs müdür?
  5. alitufan55

Icue 4000X Corsair Kasası Hakkında Rgb Fan Sorunu

Oyunu oynarken derecelerim bu fakat yaklaşık 45 dakika, 1 saat geçtikten sonra sınırda 77 - 80 civarında ısı veriyor işlemci. Fakat ekran kartı 65 - 70 derecelerde takılıyor. Her şeyin stok olmasına göre normal olduğunu düşünüyorum. Ayarlar Ultra ve Ekstrem de.
  6. alitufan55

İstanbul'da yaşıyorum. Aralıkta aldım kasayı şuana kadar temizleme fırsatım olmadı biraz tozlar kapladı onlarında etkisi olduğunu düşünüyorum ilk aldığım da forza ile deneyemedim fakat GTA 5'te ultra da 75 civarındaydı.
  7. alitufan55

Evet önde bir tane daha 7 tane var.
  8. alitufan55

Sıvı soğutucum yok her şeyiyle stok. En üstte iki tane ortada iki tane şuanda onlar kullanılıyor hemen onun altında iki tane daha var biri daha kullanılıyor.
  9. alitufan55

Direk corsair support ile iletişime geçeceğim. Kasadan çok çok memnunum. Hava sirkülasyonu bence gayet güzel. Asus 3060ti ekran kartı ve i5 12400F işlemcimin stok soğutucuları var ona rağmen güzel değerler veriyor bence Forza Horizon 5 Ekstrem ve Ultrada oynuyorum msi afterburnerden aynı zamanda...
  10. alitufan55

merhabalar geçende kasamda şöyle bir şey farkettim. Sadece tek renk örneğin sarı yanmasını istiyorum fakat çok küçük, belli bir kısımda kırmızı renk yanıyor. Bu neden kaynaklıdır? Programından kontrol ediyorum. Garantilik bir durum var ise Aralıkta almıştım bu bir hata ise aldığım yere geri...
  11. alitufan55

Xbox Game Pass Bannerlord Launcher Kapanma Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Steamde aşırı pahalı olduğu için ve sarar mı? sarmaz mı? diye düşündüğüm için xbox game passten aldım. 45 küsür gb yükleme yaptıktan sonra oyuna girmeye çalışıyorum fakat ekte gördüğünüz gibi launcher kısmı 2, 3 saniye duruyor ve kendini kapatıyor. Herhangi bir tuşa...
  12. alitufan55

5+1 Ses Sisteminden Ses Gelmiyor

Arkadaşlar merhaba daha düne kadar rahat bir şekilde kullanıyordum fakat bugün bilgisayarı açtım ve ses gelmedi. 3-USBZHXK kulaklığımı seçiyorum ve ses kulaklıktan geliyor fakat High Definition Audio Device aldığımda ses gelmiyor. Bugüne kadar rahat çalışıyordu bilgisayarı açınca böyle oldu...
  13. alitufan55

Bilgisayarda Ki Virüs Durumu

Arkadaşlar samp oynamaktayım ve gerekli modlar kuruyorum tabi ne olduğu belirsiz yerlerden indirdiğim de çok oluyor. Virüs olduğunu nasıl anlarım? Virüs programı indirmeme gerek var mı? Windows güvenliği yetiyor mu? Ve öneri olarak ne önerirsiniz? Görev yönetisinde bir şeye bakmama gerek var mı?
  14. alitufan55

Kasalı Sisteme 2. Ekran Laptop Yapmak?

Arkadaşlar merhaba. Bir tane sistemim var ve tek monitör şeklinde kullanıyorum fakat eski laptobum boş durmaması için yanına onu ekran yapmak istiyorum. Yani sadece laptopun ekranını kullanmak istiyorum. HDMI kablosu ile laptop ile monitörü bağladım fakat bir şey olmadı. Kasadan HDMI ile...
Geri