Allp kullanıcısının son içeriği

1. A

Msi Radeon RX 5600 XT Mech Oc 6Gb Gddr6 192Bit Dx12 ?

Bu ekran kartıyla Ryzen 5 3500x kullanılır mı acaba fiyat olarak hangi aralıkta kalıyor bilen varsa eğer yardımcı olursa sevinirim
  2. A

Logitech G G435 uzun kullanımda nasıl ?

Ürün buraya yazdıktan bir hafta sonra falan elime ulaştı, çok fazla bangır bangır ses seviyesi aramadığım için benim için gayet ideal ama şunu önceden belirtmem lazım ki ilk zaman eğerki alışık değilseniz headset kullanmaya bir iki gün alışma süreciyle beraber kafanızda bir ağrı acı...
  3. A

Logitech G G435 uzun kullanımda nasıl ?

Selamlar yakın zamanda hediye olarak G435 elimde olucak biraz araştırdım ama kimisinin yorumları çok olumlu kimisinin yorumları gerçekten berbat olduğu yönde, kulaklık üzerine bir kaç video izledim ama saçma gelen şey şu her videoda farklı bambaşka performanslar var gerçekten kimisinde iyi olan...
  4. A

HyperX Cloud 2 vs Logitech G435 lightspeed

Arkadaşlar konuya hakim olan bilgisi deneyimi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var bir konuda, bu iki ürün arasında kaldım amaç oyundan önce aslında günlük kullanım bilginiz olsun bir fikir belirtebilirse eğer deneyimi veya bilgisi olana akradaşlar sevinirim Cloud 2 1500 TL civarına yakın...
  5. A

Yayında ses sekmesi tekrarlaması sorunu

Elgato ve voicematter banana kullanıyoruz ama ayarları tam bilmediğimiz için youtube ve üzerinde düzgün bir rehber bulamadık ses tekrarlaması ses sekmesi sorunu var nasıl çözebiliriz bilgisi olan arkadaşlar cevaplıyabilirse sevinirim hyper x cloud 2 var ama mikrofonu aktif değil onun yerine...
  6. A

Mac OS üzerinde Windows Powershell Kullanılabilir mi?

mac üzerinde powershell kullanabiliyormuyuz indirmeye çalıştım ama bir indirme dosyası alıyorum fakat kurulum yapamıyorum bilgisi olan var mı ?
  7. A

Geforce Now klavye sorunu

Oyun içindeyken chat kullanmak istediğimde klavyede farklı bir tuş sıralaması oluyor örneğin : Ö harfine basarken . koyuyor. Ama klavyede normalde böyle bir haraket olmuyor sadece Geforce Now da yaşıyorum çözümü yada önerisi olan ?
  8. A

Fortnite başlatma hatası

Fortnite açılırken başlatma ekranında takılıyor yada siyah ekran veriyor çözümü hakkında bilgisi olan var mı ?
  9. A

Macbook Mouse ayarları + GeForce Now

GeForce now üzerinde işten arka zamanlarda Mac'de oyun oynuyorum keyif için, fakat başıma bela olan bir konu varki benden kaynaklı mı değil mi bilmiyorum ve çok keyif kaçıran bir durum oyunlarda mouse haraket ettirdiğimde oyunun kendi imleci kaybolup sanki masaüstündeymişim gibi duruyor ve çok...
  10. A

Sinyal Var Ama İnternete Bağlanamıyorum

Merhabalar, Bugün öğlen saatlerinde internetin olmadığını fark ettim, modeme baktım fakat herhangi bir hata durumu yok sinyal ışıklarının hepsi olması gereken şekilde belki dedim internet gelip gitmiştir o yüzden böyle kalmıştır daha önce bir iki kere başıma geldi çünkü ve resetledim, yine...
  11. A

Logitech G G102 Kullanım Ve Performans Açısından Nasıl ?

hemen al sonra öde kampanyasıyla alacağım ve model olarak g102 ve g402 Hyperion fury var fiyat olarak 300 ile 400 bandı arasında
  12. A

Logitech G G102 Kullanım Ve Performans Açısından Nasıl ?

Merhabalar, G102 günümüzde kullanılır mı fiyatına ve performansına göre başka neler tercih edilebilir ?
  13. A

Discord ekran paylaşım ve ses

normalde sesli görüşmelerde bir problem yok örnek olarak tarayıcının ekranını veriyorum diye düşünebilirsiniz o an ordaki sesi paylaşamıyorum, kurulum yapmamı istiyor ama discord üzerinde buton kapalı yetki istiyor ve gizlilik güvenlik ayarlarından hepsi aktif alt bir görsel bıraktım orda daha...
  14. A

Discord ekran paylaşım ve ses

Mac OS kullanıyorum discord da ekran paylaşırken sesi veremiyorum izinlerini güvenlik ve gizlilikten kontrol ettim fakat çözemedim discordun hazırlamış olduğu Guide da çok anlaşılır gelmedi nasıl çözebilirim ?
  15. A

Geforce now mouse problemi

oyunlara erişimimi MacBook üzerinden geforce now ile beraber gerçekleştiriyorum herşey gayet keyifli ve güzel ama bir sorun var ki beni gerçekten tilt ediyor. kullandığım mouse bazı oyunlarda sanki desktoptaymışım gibi görünüyor oyunun kendi imleci görünmüyor ve takılıyor sanki mouse kasıyormuş...
Geri