alpererbekk kullanıcısının son içeriği

1. A

Çıldırıcam!

Rx6600 8gb 16gb ram ryzen 5 5500 sistemle ets 2 de en düşük grafiklerde bile 30 40 fps alıyorum saçma tarafı şu en ultraya çekince de 30 40 fps Monitörüm 144hz ve dikey senkronizasyon kapalı nedense her ayarda aynı fps değerini alıyorum
  2. A

Sistemim Çok Iyi Ama Kasmaya Başladı

Merhaba Rx6600 8gb 16gb ram ryzen 5 5500 var ama çoğu oyunda fps düşüşüm var baya var. csgo mesela 4:3 çözünürlük en düşük ayarlarda 120 fps max görüyorum ve drop yiyorum sabit 120 de kalmıyor. Gta 5 ultra oynardım ilk zamanlar orta grafiklere çektim kastığı için. Virüs taraması attım kaspersky...
  3. A

GamePower Raijin kullanıcısı var mı

Selamlar ben Gamepower raijin kulaklık aldım kuşaklıkta eq tuşu vardı bastım yanlışlıkla ses değişti sonrasında o tuşa çok kez basmama rağmen ilk duyduğum o clean sesi alamadım nasıl ilk haline geri getirebilirim acil yardım eder misiniz ?
  4. A

Format sonrası problemler

PCH VENOM 4 Rx6600 Ryzen 5 5500 16 gb ram 3200 mhz B450 anakart Ssd ve hdd var bi de
  5. A

Valla her şey tamam valorant ve lolü 240 300 fps değerlerinde rahat oynuyorum fakat bazen arada donmalar oluyor sanki dar boğaz gibi bilmiyorum ilerde işlemci değiştirebilirim ryzen5 5500 var 5600 alabilirim
  6. A

Ara ara fps droplar yiyorum formattan beri bilgisayara bir şeyler oldu o eski canavar yok neden bilmiyorum
  7. A

AMD adrenalin edition mavi oldu.

siteden direkt indir butonuna tıkladım o seçti sürücüyü ama ekran kartım yazıyordu rx6600 diye doğru yani heralde
  8. A

pro mu indirmişim
  9. A

Merhabalar, W10 kullanıyorum kendi içinden formatladım dün pc donmaya başladı kapattım monitör kapandı pc kapanmadı kasa çalışıyordu düğmeden kapattım açtım açılmadı açılış ekranında kaldı bir daha kapadım açtım sonra onarılıyor falan dedi reboot ekranı geldi w10 un yeniden başlat dedim açıldı...
  10. A

Merhaba, PC ye format attım adrenalin edition yükledim ama kırmızı temalı değil de mavi temalı oldu neden acaba yeni sürümle mi değişti
  11. A

Kamera softbox önerisi

Tw için uygun olsa yeterli yeni başlıcam
  12. A

Kamera softbox önerisi

Yayın için bakıyorum kaliteli önerebileceğiniz var mı
  13. A

Google Şüpheli Uygulama Algılandı

Google böyle bir uyarı verdi ets 2 lt den mod yüklerken kaspersky uyarı vermişti ondan mı acaba yükeldiğim dosyayı sidlim şifremi değiştirdim virüs taraması yaptım güvenlik açığı taraması yaptım hepsi sorunsuz çıktı fakat hala bu uyarı gitmedi hesaptan çıkış yapıp geri girdiğimde şüpheli...
  14. A

Bilgisayarımın Performansı Düştü

sonradan ne olmuş olabilir
  15. A

Bilgisayarımı Windows 11'e Güncellemeli Miyim?

seneye mi geçiyim yani yeni olduğu için güvenemedim ya
Geri