altinerim kullanıcısının son içeriği

1. altinerim

Yardım Windows 10 Pro

sağlamlisans güvenilirdir tercih edebilirsiniz ben hep ordan aldım bi sorun yaşamadım
  2. altinerim

Iphone 12 Vs Yurtdışı Iphone 15

yurtdışı konusunda bilgili değilim size bir şey diyemiyeceğim en iyisi her zaman yurtiçi
  3. altinerim

Iphone 12 Vs Yurtdışı Iphone 15

12 eskidi artık yeni her türlü dahja makbul olur bende 12 pm kullanıyorum çok batarya yetersiz kalıyor artık
  4. altinerim

Soru Savaş Ve PC Fiyatları

Ekonomi bakanı nefes aldıkça artıyor zaten savaş koymaz .d
  5. altinerim

Kablolu Mu Kablosuz Mu?

Selamlar Arkadaşlar Forumdaki arkadaşların fikrini merak ettiğim için bu konuyu açıyorum sizce öncelik klavye ve diğer ekipmanlar kablolu mu olmalı kablosuz mu neden yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar İyi bayramlar
  6. altinerim

Sanırım Asosyalim

Asosyalsin hocam spor salonuna yazılmak iyi bi karar olabilir sen biriyle konuşmasanda senle muhabbet kurucak kişiler olucaktır tavsiyem
  7. altinerim

Mekanik Klavye Önerisi

Attığınız ürünler fiyat olarakda bin basıyor :D
  8. altinerim

Mekanik Klavye Önerisi

https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-%C3%87al%C4%B1%C5%9F%C4%B1rken-De%C4%9Fi%C5%9Ftirilebilir-Mekanik-Ayd%C4%B1nlatmal%C4%B1-Ba%C5%9Fl%C4%B1klar%C4%B1%EF%BC%88Mavi/dp/B0BV1JPRLV/ref=pd_rhf_ee_s_pd_sbs_rvi_d_sccl_1_4/259-3580259-0230334?pd_rd_w=JFi7x&content-id=amzn1.sym.d76b8321-00d3-4a10-a05c-0a8224...
  9. altinerim

Mekanik Klavye Önerisi

tam olarak kaç liraya geliyor peki bahsettiğiniz klavye shipping ücretsiz diyor birde 2 tane switch var hangisi seçmem lazım
  10. altinerim

Mekanik Klavye Önerisi

Peki trden alabileceğim ürünler var mı açıkçası yurtdışı ürünler beni biraz korkutuyor garanti muhabbeti vs.
  11. altinerim

Mekanik Klavye Önerisi

bu ilk attığınız ajazz a820 pro güzelmiş boyut olarak f tuşları birde home ıns gibi tuşlar olsa yeterli birde türkçe klavye dizilimi nasıl olur mesela ş harfinin yerinde ayraç işareti var bir de 60 dolar makul ancak başka bir vergi ödemem gerekir mi
  12. altinerim

Mekanik Klavye Önerisi

Selamlar Arkadaşlar Klavye arayaşındayım ve maksimum 2.5 3k bütçem var bu bütçeye göre en f/p ürünü önerebilir misiniz beyaz olması önceliğimdir. İyi forumlar
  13. altinerim

Soru Appstore Bulut İşareti.

var dostum 1711743130 ekin kollama bunun için bi video çekti direkt onu atayım
  14. altinerim

Apple Watch S9 Ekranı Çizildi

aşşırı yarıyor hocam bildiğini ders notlarını saatten bakıyorum geçiriyorum
  15. altinerim

Apple Watch S9 Ekranı Çizildi

Hassas saatler dostum bende de s7 var koruyucu takıyordum ilk başlarda alışana kadar şimdi takmıyorum ama apple watchın boş birşey olduğunu düşünüyorum sınavlar kopya çekmekten başka bi işlevi yok gibi geliyor bana kullanıcı olarak
Geri