Aly Johnson kullanıcısının son içeriği

1. A

SteelSeries Arctis 1 Mikrofon Çalışmıyor

Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibidir. Ürünü dün MediaMarkt'tan aldım. Kulaklık çalışıyor fakat mikrofonunu bir türlü çalıştıramıyorum. Discord'da kendi sesim hariç müzik sesi falan geliyor. Ürünün sorunlu olduğunu sanmıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  2. A

RX 6600 Sistemde Beklenenden Az FPS (GÜNCEL)

Sistem birebir aynı. RDR2 ve God Of War tarzı oyunlar oynamıyorum.
  3. A

Doğru, haklısınız ama Benchmark Testlerine göre düşük değerler alıyorum. En yüksek ayarlara alınca 180 hatta 160 lara düştüğünü gördüm. Bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.
  4. A

Evet, ek bir soğutucu almadım. CS:GO da 44 dereceyi gördüm 2 oyun attıktan sonra baktığımda. CPB konusuna gelecek olursak toplayan adam işlemcinin oyun açıldığında otomatik turbo moduna alacağını söyledi. Bilgisayar oyunları oynarım ama donanım açısından pek bir bilgim yok. Sistemlerimiz...
  5. A

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar, Sorunum başlıktaki gibidir. CS:GO'da FPS 200-300 bandında gidip geliyor hepsi düşük ayarlarda. Lol'de de oyun esnasında genel olarak 160-250 fps arasında (düşük ayarlarda). Normalde bu sistemin daha fazla FPS alması gerekmez mi ? Sorun ne olabilir ? FPS...
Geri