AnhurChivas kullanıcısının son içeriği

1. AnhurChivas

Yardım 1000-1500 TL Kulaklık Önerisi ( 1500 TL Den Az Olursa Sevinirim)

Rampage RM-K5 alabilirsin, mikrofonu baya iyi. 600₺ civarlarında.
  2. AnhurChivas

Soru 3 Adet Ram Takmak Performansı Düşürür Mü?

Değerli forum üyeleri hepinize iyi günler. Bu sorular uzun zamandır kafamda dolaşıyor ve internet üzerinde de kesin bir bilgiye ulaşamadığım için konu açma gereği duydum. 1- 2x8 bellek takılı anakarta bir adet daha aynı MHz ve CL değerlerine fakat farklı bellek boyutuna sahip, farklı...
  3. AnhurChivas

Fırsat Rdr 2 372,42 TL

Hesabını satarsın üzülme :cool:
  4. AnhurChivas

Soru Uzak Masaüstü Bağlantısı Programları

Hocam örnek fotoğrafta attım, VMWare Workstation'da ki gibi bir olay istiyorum ya da bu internet kafe programlarında ki gibi.
  5. AnhurChivas

Soru Uzak Masaüstü Bağlantısı Programları

Önerebileceğiniz, bilgisayara bağlanmadan bile belli aralıklarla ekranını görebileceğim uzak masaüstü bağlantı programı var mı? Anydesk, Chrome Remote Desktop ve Teamviewer önermeyin lütfen onları biliyorum, onlar ekranı böyle göstermiyor. Örn:
  6. AnhurChivas

Soru AMD Kartlarda Çökme Hala Devam Ediyor Mu ?

Şans işi, net bir şey söyleyemez kimse.
  7. AnhurChivas

Soru 5900X Oc Nasıl Yapılır?

Base clocku da 4.5Ghzlere çıkarabilirsem çok tatlı olur, 75 falan görürüm herhalde maksimum diye düşünüyorum.
  8. AnhurChivas

AIDA64 ve Cinebench ile testler yaptım, 72 derece civarlarında kalıyordu. Cinebench ile 4.1-4.2Ghz, AIDA64 ile 4.5Ghzlere çıkıyordu maksimum.
  9. AnhurChivas

70-75 derece aralığında uzun süre çalışsa zararı olur mu?
  10. AnhurChivas

Merhaba, VMWare Workstationda ki makinelerim için işlemcime OC yapmak istiyorum, şu an 3.7Ghz base clock ile çalışıyorlar. Base clock hızını 4,3 - 4,5 aralığında bir şeylere yükseltmek istiyorum. Nasıl OC yapabilirim? Detaylı anlaşılır bir rehber var mı ya da anlatabilecek birisi var mı...
  11. AnhurChivas

İşlemci kullanımı

1600x900 pek yüksek bi çözünürlük değil, FHD bile değil. Çözünürlüğün düşük olduğu için yük işlemciye biniyor. Dediğimi yapsan anlayacaksın, sanal çözünürlük oluştur FHD ya da QHD.
  12. AnhurChivas

RDR2'DE 60FPS'DE SABİT KALIYOR

V-SYNC ya da Türkçe dil destekliyorsa falan Dikey Senkronizyasyon/Dikey Eşitleme diye de geçer.
  13. AnhurChivas

İşlemci kullanımı

Çözünürlükten değil de V-SYNC açıksa o yüzden olabilir. FPS'yi 60'a sabitleme öyle bak bide. 1673053009 Eğer gene olmazsa sanal çözünürlük ile FHD ya da QHD'ye al (1080p ya da 1440p).
  14. AnhurChivas

6900 XT ile Rust bu değerler normal mi?

Sorunun oyunda olduğunu düşünüyorum fakat emin de olamadım. Bütün ayarlarım en yüksekte ve 2K çözünürlükte görselde ki değerleri alıyorum. Bu da video Sunucunun oyuncu sayısı 200+ idi Kafama takılan şey neden tüm gücünde çalışmıyor? Ekran kartı kullanımı, çektiği güç ve core clock fazla düşük.
Geri