AranelCiryatan kullanıcısının son içeriği

1. AranelCiryatan

Bilgisayar Formattan Sonra Açılmıyor.

Kurduğunuz Windows'un USB sini nasıl oluşturdunuz?
  2. AranelCiryatan

Yardım Sıvı Soğutucu Montajı

Öne takılan radyatörde fanlar böyle olması lazım. Yani fanlar doğru bunda sıkıntı yok. Fakat radyatör borusu yukarıda. Öncelikle bu şekilde montak yanlış. Kasa müsait ise radyatörü yukarı montajlamak daha doğru olacaktır.
  3. AranelCiryatan

Kanada’da 4 Saat Çalışarak İ9 Işlemceli 4080 Ekran Kartlı Bilgisayar Almak

Arkadaşım ile konuşurken ABD doları üzerinden örnekleme yaparak konuştuk ben onu ayrıca belirtmemişim kusura bakmayın. Tutar ABD dolarıdır. Konu genel olarak yurt dışı durumu olduğu için ABD doları olarak devam ettim konuya. Ben kurumsal bir firmada Kıdemli Uzman statüsünde çalışıyorum ve 2000...
  4. AranelCiryatan

Bf 5 Bf1 Assetto Corsa

Direksiyon setiniz yoksa Assetto Corsa almayın.
  5. AranelCiryatan

Fan Çoklayıcı Ile Fan Hızı Kontrol Etmek

500'den vericem. Normalde ebay'de 2. elleri 40 dolar civarı. Ama TR için saçma bir fiyat :D
  6. AranelCiryatan

Fan Çoklayıcı Ile Fan Hızı Kontrol Etmek

3 pinli fanlarda sorun olabiliyor bu tarz çoklayıcılar. Bu arada elimde Bitfenix Recon var 1-2 güne boşa çıkacak düşünürseniz konuşuruz. 3 pin ve 4 pin bütün fanları kontrol edebiliyor.
  7. AranelCiryatan

Fotoğraftaki Port Girişi Nedir?

MAC seri portu gibi geldi bana bu. Cihaz ne acaba?
  8. AranelCiryatan

Öneri 2K Bütçe Akilli Saat Önerisi

Akıllı saatte ne oyun olabilir ki :) Oyun mevzusu dışında önerim Smartmi Rugged Pro. Smartmi MI'nın alt markalarından biridir. Ürün hatta MI mağazalarında satılıyor ya da direkt kendi mağazası var Smartmi diye...
  9. AranelCiryatan

Ekran Kartının Kırmızı Işık Yakması

Serviste ekran geldiği sırada kırmızı ışık sönmüş müydü? Ayrıca Bilgisayarı bağladığınız priz topları priz mi? Elektrik tesisatınızda bir problem olma ihtimali var mı? Genelde serviste vs çalışıp eve geldiğinde çalışmayan ya da hata veren PC'lerde sorun genelde evdeki elektrik tesisatından...
  10. AranelCiryatan

2 Ram Takınca Bilgisayarım CPU Işığı Yakıyor Ve Açılmıyor

Kernel power psu problemi bu ayrı bir problem tek ram taktığınızda oluşan problem bu. RAM problemine gelince tahminen ramleriniz farklı ramler. Yani kit olarak alınmış aynı modelin aynı seri ramleri değil. Böyle durumlarda maalesef AMD pek sevmez ve ya sistemi açmaz ya da açsa bile CPU...
  11. AranelCiryatan

Tamamen oturduğu halde yanıyorsa. 1. Kablo problemi olabilir 2. PSU'da güç problemi olabilir 3. Ekran kartının güç kontrol bölümünde problem olabilir. Bunlar adım adım test edilmeden maalesef bulunamaz. Sistem yeni olduğu için beklemeden firma ile görüşün derim.
  12. AranelCiryatan

Ürününüz kullanım kılavuzunda bile bu şekilde takılı olmaması lazım diye bilgi var.
  13. AranelCiryatan

Soketin tam oturmamış olduğunu fotodan bile görebiliyorum. Güç soketini kontrol edin. 1707059469
  14. AranelCiryatan

Soru Topladığım Sistem Fighter RX 6800 + Ryzen 7 5800X

O zaman h150i alacaksınız işte :) Ama kasanın önüne takmanız gerekecek.
  15. AranelCiryatan

Ryzen 5600 Her Oyunda %100 Yukte Çalışıyor

Bazı oyunlar Windowed modda çözünürlük arttırmaya izin veriyor. Oyunu Fullscreen yerine Windowed moduna alıp deneyebilirsiniz. Amaç burada 2K çözünürlükte CPU ve Ekran Kartı davranışını görmek.
Geri