Ardasmg kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Grafik Sürücüsü Çöktü! Lütfen Grafik Sürücülerinizin Güncel Olduğundan Emin Olun.

ztn geforce experience den driveri yükledim ve 536.67 temiz kurulum tam olarak nasil yapacagim?
  2. A

Bilgisiyar Çalıştığı Halde Ekran Gelmiyor

nasil yaptigimi bende bilmiyorum arkadasla birazcik kurcaladik bilgisiyari yaptik eger discord hesabiniz varsa veriniz ordan ekran paylasiyim bir de siz görün ne oldugunu
  3. A

cözdüm baska bi yollarla yinede zamaninizi ayirip ilgilendiginiz icin tesekkürler tek sorun simdide oyunlarda crash yemem :/
  4. A

Yardım Grafik Sürücüsü Çöktü! Lütfen Grafik Sürücülerinizin Güncel Olduğundan Emin Olun.

SSD Samsung 980 PRO 1 TB MZ-V8P1T0BW Sivi sogutma NZXT Kraken 360, RL-KN360-B1 Ram 32GB 2x16 Corsair Ven CMK32GX5M2B5600C36 islemci AMD Ryzen 9 7900X 100-100000589WOF ekrankarti GIGABYTE RTX4080 GV-N4080GAMING OC-16GD ana kart ASUS STRIX X670E-F GAM WIFI 90MB1BA0-M0E
  5. A

Selamlar, Grafik sürücüsü çöktü! Lütfen grafik sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. böyle bir hata aldim nasil cözebilirim? Sistemim: SSD Samsung 980 PRO 1 TB MZ-V8P1T0BW Sivi sogutma NZXT Kraken 360, RL-KN360-B1 Ram 32GB 2x16 Corsair Ven CMK32GX5M2B5600C36 islemci AMD Ryzen 9 7900X...
  6. A

Yardım Oyun Oynarken Crash Veriyor

merhaba arkadaslar yakin zamanda güclü bir kasa topladim ne yazikki bilgisiyarda oyun oynarken bir anda crash veriyor ve oyundan atiyor hangi oyun oldugu fark etmiyor ne yapmam gerek? bilgisiyarda bulunanlar: Anakart NZXT H7 Flow Black CM-H71FB-01 SSD Samsung 980 PRO 1 TB MZ-V8P1T0BW Sivi...
  7. A

Teşşekürler yarın deneyeceğim gelişme olursa yazarım iyi geceler.
  8. A

Denemedim klavyeyi taktım ama klavye ışıkları gelmiyor gelmeden denesem olurmuki
  9. A

Fanlar çalışıyor ışıklarıda çalışıyor tek sorun ekran gelmemesi
  10. A

Kişi ekran gelmesi için elinden geleni yaptı ve yapamadı. Bi bakar mısınız uyumsuz parça varmı Ekran kartı: RTX 4080 İşlemci Ryzen 9 7900X Ana kart: Rog Strix X670E-F
  11. A

İksinide denedim sırayla ikisindede çalışmıyor
  12. A

Merhaba Arkadaşlar, 1 hafta önce bir bilgisiyar topladım ve çok profosyenel birisine kurdurtum. Bilgisiyarda bir sorun var bikgisiyarı çalıştırdığımda Monitöre hiçbir şekilde ekran gelmiyor nasış çöze bilirim?
Geri