Arif Alvur kullanıcısının son içeriği

1. A

SSD Görünmüyor

Merhabalar arkadaşlar Eski amd ryzen 3800x gigabyte b450 gamingX anakartlı sistemimden kalma curcial 240 gb bx500 model ssd Windows 10 pro kurulu şekilde icinde fotoğraf vs bütün verilerim de içinde ve bu ssd yi yeni topladığım sistemde kullanmak istedim ama maalesef bilgisayarı hiçbir şekilde...
  2. A

Asus Vs Msi

Ayrıca seçtiğiniz monitörde yukarı aşağı pivot özelliği ve Yatay dikey döndürme özelliği olmadığını bildiğinizi umuyorum şahsi fikrim olarak 10 K gibi fiyata en azindan yukarı aşağı pivot olmasını beklerdim oyun oynayanlar icin yukarı aşağı pivot iyi oluyor bu benim şahsi fikrim yine de siz...
  3. A

Asus Vs Msi

Tabi problem yaşayacağınızı düşünmüyorum ekran kartınız Nvidia rtx serisinden ise G-Sync desteği olduğu icin problem yaşamazsınız ama oyunlarda VA panelin verdiği performansı beklememek lazim görüntüleri IPS panel daha kaliteli gosterecektir ama kalite ve performans ayni anda alınamıyor zaten...
  4. A

Asus Vs Msi

Anladığım kadarıyla İş için kullanacaksınız muhtemelen, IPS panel iş için kullanımda herzaman daha iyidir ama amaç oyun oynamak ise VA Panel tavsiyem olacaktır. yine de sizin bileceğiniz konu IPS panel oyunlarda kullanilmaz değil ama aynı performansı göremezsiniz.
  5. A

Mause Önerisi

6. A

Mause Önerisi

G300s kullanıcısiyim buna gecmektense g300 s kullanmaya devam etmek daha cazip geldi şu an 1688464276 Dpi tuşları yerleri çok geride ve altta ben ön sol-sağ üstte olmasını istiyorum g300s te olduğu gibi
  7. A

Mause Önerisi

Selamlar, Yıllardır Logitech G300s kullanıcısiyim ama yeni sistemim 2K olacağı icin dpi yetersiz geleceğini düşünüyorum ayrica artık kablo derdindende kurtulmak istiyorum ama g300s e o kadar alışmışım ki o tarz bir mause arıyorum en azindan dpi tuşları mause yan kisimlarinda değilde G300s te...
  8. A

Gigabyte B550M Aorus Elite Anakart Vs Mb Gigabyte B550 Gaming X V2

Ben amd sistem kullandığım dönemde gigabyte markasınin anakartıni kullandim ve bazi problemler yaşadım (oyunda takilma donma drop gibi)bilmiyorum belki sadece bendeki anakartta problem vardı ve sadece bana denk geldi belkide ama sistemdeki bütün parçaları değiştirmeme neden olmuştu ve en son...
  9. A

Asus Vs Msi

IPS panel özelliklemi seçtiniz bilmiyorum ama bence eğer amaç oyun oynamak ise VA Panel olan modelini almak daha mantıklı gibi ama asus ile MSI arasinda eşit şartlarda her zaman msi yani, bence https://www.epey.com/monitor/msi-optix-mag301cr2.html
  10. A

İşlemci Önerisi

Merhabalar, Yeni bir sistem topluyorum, aslında birçok bileseni aldim işlemci olarak intel 13700K vs 13700KF arasında kaldım bütçem bunların üzerine çıkmama maalesef uygun değil. oyun için ikisi arasında fark olacak mı pek bilmiyorum ve bu konuda sizlerin düşüncesini almak istiyorum...
Geri