arixix93 kullanıcısının son içeriği

1. A

Windows'u Ve Sürücüleri Ssd'ye Oyunları Ve Dosyaları Hdd'ye Kurmak Istiyorum

Bugün 3TB'lik bir HDD aldım ama internetten öğrendiğim kadarıyla. Windows işletim sistemini SSD'ye diğer şeyleri de HDD'ye kurabiliyormuşuz böylece Windows başlarken daha hızlı başlıyormuş. Bunu nasıl yaparım acaba? Windows ve sürücüler SSD içinde kurulu olsun, Windows SSD içinden başlasın ama...
  2. A

Mouseda Takılma Sorunu

valorantı pencere moduna alıp oynamayı dener misin.o şekilde de takılırsa şahsi görüşüm ya kasanın usb portları bozuldu ya da mouse. yine de en son çare format atıp bütün driverleri baştan yükleyip o şekilde de olmazsa garantiye yollayabilirsin mouseyi
  3. A

Yardım Düşük Fps

sıcaklık değerleri olabilir. işlemci ya da ekran kartı kendini çok ısınıp sınırlıyor olabilir. darboğaz olabilir. oyun yeni bir güncelleme ile belki öncekinden daha çok işlemciye yük bindiriyor olabilir. sen bir tık görüntü kalitesini arttır birde öyle dene. en son olmadı format at macunlarını...
  4. A

PC Anlık Kapanıyor Ve M2 Ssd'yi Unutuyor.

biosdan birincil açılmak için seçeceği yeri ssd olarak seçili mi. boot menulerini değiştirmeyi dene.
  5. A

Yeni Bilgisayarın Kasması

ben ssd den kaynaklı diye düşünüyorum. ya da biosdan. biosu güncelledikten sonra da olmuş olabilir. bugün güncelleme yapacağım 1710832778 yok direkt pc gidiyor. hiçbirşeye girilmiyor tıklanıyor ama açılmıyor
  6. A

Evet hiçbir sıkıntı yok
  7. A

İyi günler. 2 gün önce hep hayalim olan şeyi yaptım bilgisayar topladım(2 El her parça) . Eve geldim kurdum bilgisayarı fln ilk gün bir sıkıntı yoktu sonra bilgisayarara harici bir hardisk taktım bilgisayar bi 10 dk sonra donmaya kasmaya başladı. Çıkardım ondan galiba dedim. Yok yine aynı format...
Geri