armaged01 kullanıcısının son içeriği

1. A

Ekran Kartı Sıcaklık

Çok teşekkür ederim ilginiz için 🙂
  2. A

Ekran Kartı Sıcaklık

İyi bari 😂. Zaten evin içi çok sıcak ona rağmen ultra da yüksek grafik isteyen oyunda 80-83 bence de ideal. Ben endiseleniyordum. Ortalama kaça kadar ideal sıcaklık. Bu modelde sizce. Şu yaz gününde
  3. A

Ekran Kartı Sıcaklık

Windforce modeli https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-windforce-oc-8gb-gddr6-256bit-nvidia-ekran-karti.html#urun-ozellikleri
  4. A

Ekran Kartı Sıcaklık

Herkese selamlar, ben gigabyte rtx 3060 ti li sistem aldım iki fanlı modeli. CS go tarzı oyunlarda 68-70 derece arası, ETS tarzı oyunlarda 80-85 arası geziyor. Oyunlar ultra ayarlarda, sizce normal mi. Evimin içi 28-30 derece arası geziyor. Ben PC rahat etsin diye camli yerini çıkardım.
  5. A

Kulakiçi Kulaklık Sorunu

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Biraz geç döndüm kusuruma bakmayın. Çoklayıcı aldım sorun çözüldü.
  6. A

Kulakiçi Kulaklık Sorunu

Bence de ya, bilen biri varsa çok makbule geçicek.
  7. A

Kulakiçi Kulaklık Sorunu

Herkese selamlar, Yeni bir sistem topladım. Gigabyte A520m anakart var. Rampage kasa üzerinde kullanıyorum. Ön tarafta iki tane çıkış var kulaklık için. Ancak ben sadece kulaklık olarak kullanabiliyorum. Mikrofon + kulaklık olarak nasıl kullanabilirim. Realtek audio console üzerinde seçenekler...
  8. A

Modem SSID

Teşekkürler. Kardeşimin bilgisayarı destekliyormuş onu 5 ghz ye bağladım. Kendim 2.4 kullanıyorum 1672769591 Bizim buranın altyapısı çok kötü Türk telekoma vs çok dilekçe imza götürdüm ama olmadı. Türksat getirdi sürpriz bir şekilde. Şu an tahhaaütlü kullanıyorum. Eğer ileride altyapı gelirse...
  9. A

Modem SSID

Hocalarım merhabalar. Ben Kablonet 50 mbs gpon internet kullanmaktayım. Modem arayüzüne geldiğimde 2.4 Ghz ve 5 Ghz bağlantının açık olduğunu gördüm. Benim cihazlar 5ghz desteklemediği için Wifi'de göremiyorum. Acaba ayarlardan 5ghz i kapatsam sadece 2.4 Ghz açık olsa zararı ya da faydası ne...
  10. A

Pci express

Teşekkür ediyorum sağolun :heart:
  11. A

Pci express

Daha önce bu konuyu açmıştım ama r7 240 pci ex 3.0 destekliyormuş gt730 ise pci exp 2.0 sizce hangisi olur daha önceden sormuştum uyumlu demiştiniz bunu farkettim içime kurt düştü ::Du anakart sizce pci exp kaçtır yada yukaridekiler uyarmı.  Hocam Merhabalar; Hocam bi masaüstü pc var...
  12. A

Ekran Kartı Değiştirme

Çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız pch ailesi <3
  13. A

Ekran Kartı Değiştirme

çok teşekkür ediyorum Ekran kartını taktıktan sonra herhangi bir işleme gerek varmı açılırken
  14. A

Ekran Kartı Değiştirme

Uyumlu yani demi ikiside
  15. A

Ekran Kartı Değiştirme

Hocam Merhabalar; Hocam bi masaüstü pc var Casper NFO.I550-4L45B,bunun ekran kartı yandı da ekran kartı değiştirmek istiyorum Pc Özellikleri; intel core i3 550 3.20 ghz 4mb win7 home basic intel h55 chipset anakart 4gb 1066 mhz ram ddr3 500 gb sata harddisk 2gb atı hd4670 vardı...
Geri