asterix0 kullanıcısının son içeriği

1. A

Corsair Sabre Pro Mouse Çalışmıyor.

Arızalı mouse mi aldığım yere geri gönderdim sorunu 1 hafta onlarda bulamadılar yenisini gönderdiler aldığınız yere geri gönderin hocam sıkıntılı ürünler yollamışlar belliki
  2. A

Ürünü kullanamadım bile daha aldım denemek için bilgisayara taktım 2 dakika olmadı çalışmayı durdurdu kusurlu ürünmüdür bilemiyorum yarın müşteri hizmetleri ile görüşeceğim
  3. A

en yüksek performansta kullanıyorum yinede olmadı düşük performansda da denedim olmuyor
  4. A

mouseyi cihazlar görmüyor , görmediği içinde herhangi bir işlem yapamıyorum maalesef :(
  5. A

gözükmüyor mouseyi cihazlar algılamıyor
  6. A

laptop kullanıyorum 2 port girişi var zaten ikisinide deniyorum görmüyor akıllı tvde denedim yine görmüyor güncellme yapana kadar sıkıntısı yoktu çalışıyordu güncellemeden sonra ışığı söndü lazeri kesik yanmaya başladı
  7. A

dediğiniz gibi yaptım ama maalesef değişen bişey olmadı
  8. A

Merhabalar, Bugün almış olduğum corsair sabre pro mouseyi bilgisayarıma bağlayıp icue yazılımını açtım yazılım güncellemesi karşıma çıktı yaptıktan sonra mouse çalışmamaya başladı bilgisayar okumuyor başına böyle bir olay gelen varmı yardımcı olabilirmisiniz
Geri