Corsair Sabre Pro Mouse Çalışmıyor.

asterix0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Bugün almış olduğum corsair sabre pro mouseyi bilgisayarıma bağlayıp icue yazılımını açtım yazılım güncellemesi karşıma çıktı yaptıktan sonra mouse çalışmamaya başladı bilgisayar okumuyor başına böyle bir olay gelen varmı yardımcı olabilirmisiniz

Moderatörün son düzenlenenleri:

hyrttnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Çıkartıp bilisayarı çalıştır icue uygulamasını aç. sonra kapatıp, kapalıyken usb tak ve yeniden başlat görmesi lazım

hyrttnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
bu arada hem mouse yi hem uygulamanın kendisini güncelleyeceksin uygulamadan

KS

asterix0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
usb kaça takılı anakarta onu değiştirin ve tekrar deneyin. olmazsa farklı bir cihaz varsa onda deneyin en kötü akıllı tv varsa ona takın deneyin,görüyor mu diye
laptop kullanıyorum 2 port girişi var zaten ikisinide deniyorum görmüyor akıllı tvde denedim yine görmüyor güncellme yapana kadar sıkıntısı yoktu çalışıyordu güncellemeden sonra ışığı söndü lazeri kesik yanmaya başladı

hyrttnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
y
laptop kullanıyorum 2 port girişi var zaten ikisinide deniyorum görmüyor akıllı tvde denedim yine görmüyor güncellme yapana kadar sıkıntısı yoktu çalışıyordu güncellemeden sonra ışığı söndü lazeri kesik yanmaya başladı
İcue açtığın zaman ana ekranda -home- orda görünmüyor mu mouse, görünüyorsa başlangıç ayarlarını kurcala belki farklı bir ayarda kalmıştır.

KS

asterix0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
y

İcue açtığın zaman ana ekranda -home- orda görünmüyor mu mouse, görünüyorsa başlangıç ayarlarını kurcala belki farklı bir ayarda kalmıştır.

Ekran Görüntüsü (37).png

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
Yazılımsal bir hata da olabilir temiz kurulum veyahut baska bir pcde deneyin isterseniz

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Uygulama üzerinden tekrar eski sürüme geçme imkanınız varsa bi deneyin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
en yüksek performansta kullanıyorum yinede olmadı düşük performansda da denedim olmuyor
Tuhaftır bu üründe 2. aynı sorunu yaşayan kişisiniz. Acaba sıkıntılı bir seri vardı da firmanın elinde o ürünler mi gidiyor millete diye düşünmeye başladım. Bende aynı ürünü kullanıyorum ama sıfır sorun ve çok memnunum.

KS

asterix0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tuhaftır bu üründe 2. aynı sorunu yaşayan kişisiniz. Acaba sıkıntılı bir seri vardı da firmanın elinde o ürünler mi gidiyor millete diye düşünmeye başladım. Bende aynı ürünü kullanıyorum ama sıfır sorun ve çok memnunum.
Ürünü kullanamadım bile daha aldım denemek için bilgisayara taktım 2 dakika olmadı çalışmayı durdurdu kusurlu ürünmüdür bilemiyorum yarın müşteri hizmetleri ile görüşeceğim

hyrttnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bilemedim ki uygulamadan ayarlara girdiğinizde updates tıkladığınızda da görmüyor ve altında ki sensor logging var orda start yapınca da bir şey değişmediyse. uygulamayı tamamen silin. daha sonra tekrar yükleyin uygulamayı. birde windows ayarlara girdiğinizde cihazlarda görmeye çalışın fareyi.
1657923034526.png

1657923073126.png
1657923073126.png1657923034526.png1657923073126.png

hkn.bzSS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Evet aynı sorun bende de oldu. Taktım çalıştı, uygulamayı yükledim güncelleme geldi güncelle dedim, mouse gitti hiç bir yerde de çalışmıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri